reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka- pomyłki lekarzy na usg

zanka200389

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Styczeń 2018
Postów
2 144
Miasto
Poznań
Witam.
Wiem ze kiedyś takie pomyłki się zdarzały a czy teraz ? ? Czy jeśli lekarz bez wahania w 16 tygodniu ciąży stwierdził że jest to dziewczynka to tak jest ? ?
 
reklama
Nie zawsze znam wiele pomyłek mi lek. Jak stwierdził plac to spytalam czy to pewne a on , że w medycynie nic nie jest pewne.Im późniejsza ciąża tym pewniejsze najlepiej jak na kilku wizytach się potwierdzi to samo
 
Kolezanka byla przekonana ze bedzie dziewczynka i pod tym katem skompletowala wyprawke a tu jakos w 7 mcu okazalo sie że chłopiec..
 
Dlatego też się boje kupować różowych ciuszków. Chyba za miesiąc jak się diagnoza potwierdzi to dopiero zacznę chodzić po sklepach
 
Wszystko zalezy od lekarza i sprzetu najdokladniej plec mozna okreslic podczas badan polowkowych.
Mnie w 12tc certyfikowany lekarz na badaniu prenatalnym na super sprzecie powiedzial ze na 80% dziewczyna. W 15tc gin w przychodni ze raczej chlopak.W 20tc na polowkowych ten sam co na 1 prenatalnych lekarz na super sprzecie bez wahania powiedzial ze dziewczyna i tez sie dziewczyna urodzila.Potem juz moja gin tez widziala dziewczynke.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najbardziej wiarygodne jest po 20 tygodniu. Wcześniej to tak na dwoje babka wróżyła.
Jak już na badaniu połówkowym określą płeć to bardzo rzadko się mylą.
 
Dlatego też się boje kupować różowych ciuszków. Chyba za miesiąc jak się diagnoza potwierdzi to dopiero zacznę chodzić po sklepach
Mozna kupowac neutralne ;-) szare, beżowe a i w zielonym czy niebieskim dziewczynka bedzie ladnie wygladala ;)
 
reklama
Znam kilka przypadków kiedy USG wg lekarz pokazywało całą ciążę jedną płeć a rodziła się zupełnie inna (i to całkiem niedawno)
 
Do góry