reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka usg 16 tydzien :)

Mythopoeia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2019
Postów
666
Hej,
Na początku tygodnia byłam na usg i lekarka w sumie bez przekonania powiedziała mi, że chyba dziewczynka. Ale jak sobie oglądam jedno ze zdjęć, to jak dla mnie to tam jest siusiak 😅 Co prawda to zdjęcie 3d, bo na tych normalnych nie wiem gdzie ręka a gdzie głowa, więc nawet nie wiem na którym miałoby to być 😂 wrzucam zdjęcie, zaznaczyłam coś co moim zdaniem jest pępowiną i coś co wydaje mi się siurkiem. Może ktoś bardziej doświadczony podpowie czy to możliwe, czy na pewno zupełnie coś innego :)
 

Załączniki

  • 20220926_155448.jpg
    20220926_155448.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 275
reklama
W 16 często nie ma jeszcze pewności co do płci. Dużo zależy od sprzętu i ułożenia dziecka.
Ale nic się nie martw - już dziecko swoją płeć ma :)
 
Do góry