reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka

widzę,że jest dyskusja na temat zdj usg?mi gin oznajmiła,ze chlopiec,ale nie pokazując na jakiej postawie co widziała, czy widać cos waszym zdaniem na zdjeciu?da sie stwierdzic chlopca? cos ma miedzy nozkami ale nie mam pojecia co to moze byc?
Ja poznalam płec w 17 tc i mam takie foto. W 20 tc u innego lekarza nie dostałam fotki ale po 30sek robienia usg stwierdziła chlopiec wiec myślę, ze doświadczenie mają takie , ze te obrazki to dla nas czarna magia a dla nich chleb powszedni
 

Załączniki

  • 20200128_162413.jpg
    20200128_162413.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 65
reklama
NA TYM Zdjeciu widac dobrze, ze to chlopczyk;) a usg jakie miałas?
Tz? O co pytasz? Jeżeli chodzi o sprzęt to robiłam to w klinice prywatnej i mieli bardzo dobre usg. Jeżeli chodzi o ujęcie to akurat ta fota była z usg dopochwowego bo miałam krwiaka i tylko tak szło spr co z nim i przy okazji tak się tam udało zajrzeć 🤣.
 
miałam na myśli czy 2D, z tego co czytam większośc w 3D. a to z jednej strony miałaś szczeście,bo było bardziej dokladnie widać;)
 
masz bardzo piekną pamiątkę, tez chce bardzo zrobić 3D,ale teraz są nie dostępne przez wirus i tylko sa 2D.
Moja gin oprócz tego, ze przyjmuję na nfz gdzie chodzę to prywatnie tez ma swój gabinet. I ma kursy z usg 3/4 d i mówi, że to jej fascynacja takie foty. Normalnie przyjmuje i robi ale ja jestem z wlkp.
 
reklama
masz bardzo piekną pamiątkę, tez chce bardzo zrobić 3D,ale teraz są nie dostępne przez wirus i tylko sa 2D.
Za czasów kiedy rodziłam syna a ma on 9l nie było takich możliwości znaczy były gdzie nie gdzie ale ceny za takie usg to była masakra. Teraz na szczęście jest dużo taniej i bardziej dostępne. A który tc? Może jeszcze znajdziesz i zdążysz
 
Do góry