reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka

Mam to samo syna urodziłam 7lat temu i sporo się zmieniło. z tego co pamiętam płeć mowiono jakoś 20tc żadne paski testy i 12tc. Nie to co teraz... Wedlug 1 usg potwierdzającego ciąże niby dzis zaczynam 18tc a na drugim usg przesuneła mi o 3 dni czyli w sobote będzie 18. Od dzis za 3tg mam usg połówkowe z inna lekarka i innym sprzęcie i mam nadzieje,ze ktoś potwierdzi i poda mi płeć bo dostałąm tylko 90% a dwa pokaże co widać;). Jak mówią to po 20 tg jest najpewniejsze. a Ty w którym tg jestes??
 
reklama
Mam to samo syna urodziłam 7lat temu i sporo się zmieniło. z tego co pamiętam płeć mowiono jakoś 20tc żadne paski testy i 12tc. Nie to co teraz...

Córkę rodziłam 9 lat temu i na pierwszym USG prenatalnym w 12tc dowiedziałam się, że będzie córka ;)
A sprzęt bynajmniej nie był taki, jak obecnie, ot, zwykły aparat w przychodni :)
 
to chyba akurat szczęściliwie Ci trafiła bo z tego co lekarze mówią to płeć na tym etapie wyglada identycznie.
 
to chyba akurat szczęściliwie Ci trafiła bo z tego co lekarze mówią to płeć na tym etapie wyglada identycznie.

To zależy od umiejętności lekarza i sprzętu, jakim operuje - być może lekarz "strzelał", ale od razu powiedział, że daje 90% szans, że córka ;)
Z Synem też poznałam płeć w 12tc (5 lat temu), tylko badanie było wykonywane przez najlepszą specjalistkę w mieście, na super mega hiper nowoczesnym sprzęcie.
 
Do góry