reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka ?

W

Wikaaaaa

Gość
Te zdjęcie bardziej wam przypomina chłopca czy dziewczynkę ?
 

Załączniki

  • 99FC6CC6-BC34-4328-8025-485DCDD88EBF.jpeg
    99FC6CC6-BC34-4328-8025-485DCDD88EBF.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 140
  • 5B356634-AA49-4A45-8084-CCB19921699E.jpeg
    5B356634-AA49-4A45-8084-CCB19921699E.jpeg
    286,9 KB · Wyświetleń: 347
reklama
Zadaj to pytanie jeszcze 5 razy....nikt tu nie jest lekarzem i nie będzie zgadywał. Skoro lekarz nie widział dokładnie to co dopiero my mamy widzieć? Idź kolejny raz do ginekologa i poproś o samo USG...
 
Drogie Panie ! Wczoraj miałam najpierw dodać tego posta po czym przy dodawaniu wyskoczył błąd , myślałam , że za krótki opis dałam dlatego się nie dodał , dlatego dodałam jeszcze raz podobny ale z dłuższym opisem , nie wiem dlaczego ten się dzisiaj dodał nawet o tym nie wiedziałam dopiero teraz zauważyłam . Nie wiem po co tyle chamstwa w pomyłce z niczyjej winy !
 
Jak dłuższy opis? Przecież to kropka w kropkę to samo , zrozumiałabym i faktycznie zwróciła honor gdybys na poprzedni nie odpowiadała...Reasumując dwa dni temu dodany i wczoraj z zamiarem zdublowany.
 
reklama
Powiedz mi gdzie był by sens dodawania dwa razy podobnego postu ??? To nie jest moja wina,że ten pierwszy od razu sie nie dodał tylko wyszedł jakiś błąd po czym dodał się na drugi dzień jak się zalogowałam …
 
Do góry