reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka?

Nie nastawiam się to czysta ciekawość. Nie ukrywam że przy dwóch chłopcach chciałabym.... Tym bardziej że kolejnego już nie będzie. Dzisiaj odbieram wyniki badań prenatalnych najważniejsze żeby było zdrowe 🙂

Trzymam kciuki. Doskonale rozumiem bo sama mam dwóch chłopców. Obecnie jestem w 36 tygodniu i dłuuugo nie było wiadomo co będzie, choć w sumie nadal nie ma pewności. Z USG z 10,13, 17, 20 wychodził naprzemiennie chłopak i dziewczyna więc ciągle niewiadoma. Trzy ostatnie USG ( 26, 30, 35) wskazują na dziewczynę ale kto to tam wie.
 
reklama
Mnie udało się uzyskać odpowiedź na pierwszym prenatalnym, lekarka u której byłam nigdy nie mówi, ale jak powiedziałam, że to w sumie nie ważne jak dla mnie, ale mąż jest ciekawy, bo mamy dwóch synów i czeka na córkę, to odpowiedziała, że nie ma co nastawiać się na dziewczynkę 😅
Poczekaj do połówkowego;)
 
Mnie udało się uzyskać odpowiedź na pierwszym prenatalnym, lekarka u której byłam nigdy nie mówi, ale jak powiedziałam, że to w sumie nie ważne jak dla mnie, ale mąż jest ciekawy, bo mamy dwóch synów i czeka na córkę, to odpowiedziała, że nie ma co nastawiać się na dziewczynkę 😅
Poczekaj do połówkowego;)
Mąż na prenatalnym zagadywał że pewnie kolejny chłopak. Pani doktor tylko się uśmiechała i stwierdziła że bombelek troszkę większy😂 Ech ważne żeby było zdrowe. To tylko babska ciekawość , jestem spokojniejsza bo to już 14 tydzień to myślę o płci 🤣🤣
 
Ja bym powiedziała, że to dziewczynka z USG.
I też jako mama dwóch chłopców bardzo chciałam by trzeci maluszek był dziewczynką - i jest! trzymam kciuki i daj znać później jak się dowiesz kto mieszka w brzuchu <3
 
Ja bym powiedziała, że to dziewczynka z USG.
I też jako mama dwóch chłopców bardzo chciałam by trzeci maluszek był dziewczynką - i jest! trzymam kciuki i daj znać później jak się dowiesz kto mieszka w brzuchu <3
Może 22.02 coś się wyjaśni. Mam cichą nadzieje że dziewczynka🙂
 
No i prawdopodobnie chłopiec. Maluch nie chciał się pokazać ale Pani doktor tyle co podejrzała postawiła na siusiaka.
 
reklama
Do góry