reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka?

Ja byłam w 13 tygodniu jak mi lekarka na prenatalnych powiedziała, że nic chlopiego tutaj nie ma i wygląda bardzo dziewczęco i tak już zostało, a dokładnie w 20 tygodniu ładnie było już widać wargi sromowe
No ja mam dopiero 12 tydzień 😅 więc czekam. Nawet poczekam do 20 tygodnia na spokojnie 😄
 
reklama
U nas 12+5 badanie prenatalne Pani doktor nie powiedziała nic uśmiechała się tylko bo ja podejrzewałam chłopca. Raczej wskazywało na dziewczynkę, 16 tydzień moja ginekolog stwierdziła że RACZEJ chłopak, niestety maluch przybrał taką pozycję że nie dała stu procent. Więc dalej czekamy na połówkowe.
U nas 12+4 na prenatalnych lekarz powiedział, że dziewczynka na 85%. Moja lekarka w 17 tygodniu powiedziała, że to chłopiec. Nie mogłam uwierzyć więc pojechałam do ginekologa prywatnie, on się uśmiechnął i powiedział, że między nogami nic nie ma, tylko pępowina jest ułożona w dół. Po trzech minutach zmienił zdanie i powiedział, że to chłopiec. Czekam na połówkowe, bo nie wiem już co o tym myśleć 🤣
 
3116B0BA-A1B6-4407-99FB-62314E3501B9.jpeg

Tutaj zdjęcie, chyba siusiak. Czy może być to pępowina? Co myślicie? 😁
 
reklama
Też tak miałam 🙂 dwóch już jest a że to ostatnie podejście cicho liczyłam na dziewczynkę 🙂 Najwidoczniej królowa może być tylko jedna.😁
 
Do góry