reklama

Chłopiec czy dziewczynka :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2009' rozpoczęty przez 7ika, 24 Wrzesień 2008.

1. 7ika

7ika Zaciekawiona BB

Znalazłam to na forum, ale wrzucę do nas :) śmieszny ten test
    u mnie wyszło 68% dziewczynka 32% chłopiec, a moja kobieca intuicja mówi mi że chłopiec :-D:-D:-D
    http://www.noworodek.pl/index.php?sm=1

2. marys16

marys16 Fanka BB :)

:-D fajne :-D
    Zrobiłam sobie ten teścik i zgadnijcie ..
    50% na 50%
    Ale poczekamy aż brzuszko urośnie to wtedy będzie bardziej wiadomo. Bo tak to na większość pytań teraz jeszcze te odpowiedzi mogą być przekłamane u mnie :-)
    Ale ja czuje ze będe miala chlopczyka

3. reklama
  4. nenius

nenius Przyjaciółki 2008

Mój tata twierdzi, że dziewczynka... Ciekawe czy ma rację :confused:

5. ~*SaaRaa*~

~*SaaRaa*~ Fanka BB :)

22%chlopiec, 78% dziewczynka...mimo wszystko wydaje mi sie,ze bedzie chlopiec :)

6. Gosha24

Gosha24 Mama Gai od 06.04.2009

30% Chłopiec, 70% Dziewczynka :-) to chyba jednak będzie Zuzia ;-) Choć moje skłonności do kwaśnych i słonych posiłków wskazują na chłopca... więc może jednak Aleksander...:rofl2:

7. Margaret80

Margaret80 1 kwietnia 2009 :)

30% chłopiec i 70% dziewczynka :-)
    Ciekawe, ze jakoś tak nam na dziewczynki w większości wychodzi :-)

8. malutka_z_krk23

malutka_z_krk23 kwietniowa mamusia '09

70% chlopiec, 30% dziewczynka
    chyba jako pierwsza sie wylamalam i wyszlo mi na chlopca:-) coprawda u mnie cala rodzinka obstawia ze bedzie dziewczynka, nio ale zobaczymy.. mam nadzieje ze niedlugo:-)

9. Agado

Agado Mamusia Mateuszka :)

Mi wyszło 30% chłopiec i 70% dziewczynka. Ale wszystkie takie pewne pytania typu: miesiac poczecia, w która strone kreci się igła, kolor moczu, bóle głowy, itd. wyszły na chłopca. Zobaczymy:-)

10. reklama
  11. marcia189

marcia189 Początkująca w BB

21% chłopak i 79% dziewczynka :-)

12. ania_g21

ania_g21 Mamusia Olinusia:)

Mi też wyszło na dziewczynke.byłoby fajnie.Moja mama też twierdzi że bedzie dziewczynka,a a mój M mówi że ma przeczucie że bedzie chłopiec :)

Poleć forum