reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka :)

reklama
:-D fajne :-D
Zrobiłam sobie ten teścik i zgadnijcie ..
50% na 50%
Ale poczekamy aż brzuszko urośnie to wtedy będzie bardziej wiadomo. Bo tak to na większość pytań teraz jeszcze te odpowiedzi mogą być przekłamane u mnie :-)
Ale ja czuje ze będe miala chlopczyka
 
70% chlopiec, 30% dziewczynka
chyba jako pierwsza sie wylamalam i wyszlo mi na chlopca:-) coprawda u mnie cala rodzinka obstawia ze bedzie dziewczynka, nio ale zobaczymy.. mam nadzieje ze niedlugo:-)
 
Mi wyszło 30% chłopiec i 70% dziewczynka. Ale wszystkie takie pewne pytania typu: miesiac poczecia, w która strone kreci się igła, kolor moczu, bóle głowy, itd. wyszły na chłopca. Zobaczymy:-)
 
reklama
Mi też wyszło na dziewczynke.byłoby fajnie.Moja mama też twierdzi że bedzie dziewczynka,a a mój M mówi że ma przeczucie że bedzie chłopiec :)
 
Do góry