reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka :)

reklama
:-)Już na 100% wiemy, że będzie dziewczynka - Zuzanka :-)
 

Załączniki

  • 2.jpg
    2.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 72
nio nadii gratuluje, niezle sie corusia ustawila;-)
Bubasek piszac statystyki mialysmy na mysli "liste kwietniowek" ktora jest na samej gorze u nas i prowadzi ja didi.. ona uzupelnia wszystko i liczy ile aktualnie jest ujawnionych ksiezniczek a ile krolewiczow;-) ty z tego co widzialam dzisiaj jestes juz "policzona";-)
 
Zdjęcie jest świetne :-)
Nie wiem czy się chwaliłam czy nie ale byłam na USG 4d i dostałam zdjęcie naszego synka z zadartymi nóżkami do góry, a miedzy nóżkami widać wszystko co jest właściwe dla mężczyzn :-D Pani dr powiedziała ze no nie ma możliwości by mu coś ubyło do kwietnia i chłopiec pełna parą jest :-)
Jak będę miała możliwość to zrobię zdjęcie dla zdjęcia i wstawię.
 
reklama
Czesc,

Jestem tu nowa ale myślę ze szybko się tu zadomowię, zrobiłam sobie test, wyszło ze na 74 % dziewczynka a z usg wiemy ze będzie chłopak , Kubuś :-)
Czekamy na USG trójwymiarowe na początku lutego, już się nie mogę doczekać.

Poza tym sa jeszcze inne sposoby na potwierdzenie czy bedzie to chlopak czy dziewczynka, niektore z nich byly zawarte w tym tescie. Ale co kolor wlosow mojej mamy ma wspolnego z plcia mojego dziecka :confused:
 
Do góry