reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka :)

A gdzie jest ten test , by dowiedzieć się co ja będę miała? hmmm... ja chciałabym by było zdrowe, ale jestem ciekawa czy chłopiec czy dziewczynka :) ...podobno kwitne , i dużo osób mi mówi ze to na chłopczyka :) :-)
 
reklama
35% chłopiec, 65% dziewczynka:-D. No cóż z córką jadłam kwaśno i pikantnie mówiono,że to facet :rofl2:więc poczekamy do kwietnia bo sama nie wiem co będzie. Mąż mówi,że chłopiec:tak:, a ja.....ups zielonego pojęcia nie mam. Wiem tylko,że jest inaczej niż z Tusią:-)
 
ja tez pojecia nie mam...chociaz leciutkie przeczucia mam na chlopca...bo chyba zbyt bardzo marze o dziewczynce. Najwazniejsze oby zdrowe :D Jak bedzie chlopiec, tez bede bardzo szczesliwa :D
Wszyscy na okolo mowia,ze chlopca bede miala :)
 
Hej dziewczyny:)
A u nas wiadomo ze bedzie na 99%dziewczynka:)) nasz gin stwierdzil ze widac na dloni i nie ma mowy o pomylce:)))maz sie poplakal ze szczescia mimo ze caly czas mowil o chlopcu:))
 
Z testu:
Na 26% będzie to chłopczyk.
Na 74% będzie to dziewczynka.

Az sie dziwie, ale jakos zupelnie
wyluzowalam sie w tej kwestii ....

Czego o moim M nie mozna powiedziec :wink:
 
reklama
Mi wyszlo 38% chlopiec a 62% dziewczynka, chociaz czuje sie na chlopca i znajomi tez mowia ze bedzie chlopiec. Baaaardzo bym chciala znac juz plec mojego maluszka :)
Pozdrawiam Was przyszle i obecne mamuski:-D:-D:happy2:
 
Do góry