reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka :)

reklama
U mnie wyszło że na 74% to dziewczynka a 26% chłopiec.
Jak do tego jeszcze dodam, że mój mąż twierdzi, że to dziewczynka odkąd się dowiedział, że zostanie ojcem to chyba nie ma innego wyjścia...
 
Ostatnia edycja:
48% chłopczyk 52% dziewczynka
Pożyjemy, zobaczymy
Mam przeczucie od początku, że to dziewczynka ale okaże się na następnym usg.
 
U Mnie wyszlo, ze na 83% dziewczynka a na 17% ze chlopak, zobaczymy co z tego wyjdzie. Kolejne USG mam 14 listopada wiec moze lekarz mi powie.
 
U mnie wyszło na 63%, że będzie dziewczynka, ale ja mam przeczucie że to jednak mały mężczyzna. Cóż, trzeba poczekać na usg to wszystko się wyjaśni:elvis:
 
z tego testu wyszlo mi :
Na 29% będzie to chłopczyk. Na 71% będzie to dziewczynka.
moj tata twierdzi ze bedzie córka...i bedzie bo moj tato jeszcze nigdy sie nie polylil jak mowil komu jakie dziecko sie urodzi i za pierwszym razem u mnie tez sie sprawdzilo jak powiedzial ze chlopak ..chociaz wtedy upieralam sie ze crke bede miala..ale najwazniejsze aby zdrowe bylo..a dowiem sie kto we mnie mieszka 26 listopada dopiero
 
Mój wynik: 30% chłopiec, 70% dziewczynka. :-) Przeczuć nie mam, choć najczęściej mówię jak do chłopca, podobnie moja mama. We wtorek mam kolejną wizytę i może wtedy dowiemy się czy będzie Młoda czy Młody. I na ile ludowe mądrości się sprawdziły... ;-)
 
Ostatnia edycja:
Babeczki
bylam dzis na wizycie i lekarz szukal i szukal tej plci
dzidziula zle sie ulozyla
najpierw badal zwyklym USG jak normalnie a potem jak nie dojrzal plci to powiedzial ze jak juz tak szukamy to jeszcze sonda dopochwowa...
no i kolejne dobre pare minut wywijal tam
i na koniec powiedzial zeby sie nie sugerowac ale na 80% dziewczynka.
Miesiac temu mi mowil ze prawdopodobnie chlopczyk :)
mozliwe ze sie jeszcze cos zmieni za miesiac? tym bardziej ze nie mogl dokladnie zobaczyc?

szczerze mowiac to juz sie nastawilam na chlopczyka :D dla dziewczynki nawet imienia nie mam, hehehe
oczywiscie byle zdrowa dzidzia byla, tylko tego chce... nie wazne czy chlopczyk czy babeczka.
za miesiac sie wyjasnie prawda?
jak myslicie?
 
reklama
Ja bym poczekała. To wszystko jest takie malutkie i ciężko rozszyfrować. A jak lekarz sam mówił ze na 80 % jest pewny, a wcześniej mówił ze chłopczyk. To bym zaczekał na następne USG.
 
Do góry