reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka?

Dołączył(a)
19 Styczeń 2012
Postów
11
Miasto
Wrocław
Cześć dziewczyny
icon_biggrin.gif
proponuje Wam fajną zabawe
icon_biggrin.gif
a może to nie tylko zabawa
icon_wink.gif
Jest to test sprawdzający czy urodzimy chłopca czy dziewczynkę
icon_wink.gif
oczywiście traktuje to z przymrużeniem oka ale zobaczymy jak często się sprawdza
icon_lol.gif
można ten test zrobić w każdym momencie ciąży i nie trzeba zaznaczać odpowiedzi na pytania których się jeszcze nie zna. Zapisujcie Wasze wyniki (podawane są w %) a później będziemy sprawdzać. Więc do dzieła
icon_biggrin.gif
oto link do testu:

Noworodek.pl - portal przyjazny matce. W trosce o Ciebie i Twoje dziecko.
 
reklama
ja z pierwszej mam
Na 48% będzie to chłopczyk.
Na 52% będzie to dziewczynka

z drugiej
dziewczynka

z trzeciej
też dzieczynka

a płci się dowiem dopiero być może 13.03.

 
Pierwsza ciąża 57% dziewczynka, sprawdziło się
Druga ciąża 67% dziewczynka, a mam synka :-p

Z chińskiego kalendarza pierwszej ciąży nie mogę sprawdzić, bo jest dopiero od 18 lat, a druga ciąża wychodzi dziewczynka, więc się nie sprawdził. Z resztą jak tak patrzę, to ja powinnam być chłopcem :-D
 
Mi wyszło
33% będzie to chłopczyk.
67% będzie to dziewczynka

A na 100% z USg będzie to chłopczyk :-D
 
Na 43% będzie to chłopczyk.
Na 57% będzie to dziewczynka.
Za 1,5 m-ca urodze dziewczynke, a z meżem nadal sie sprzeczamy o imie :-) ale skoro ma to by córeczka tatusia to chyba mu ustąpie..
 
29% - chłopiec, 71% dziewczynka wg wierzeń ludowych; ciekawe czy się sprawdzi:tak:chciałabym dziewczynkę, bym miała do pary dla Agatki; mam 2 chłopców i na końcu dziewczynkę; najważniwjsze, żeby było zdrowe:-)
 
reklama
Wynik:
Na 38% będzie to chłopczyk.
Na 62% będzie to dziewczynka.

Z chińskiego wyzło mi dziewczynka :D

W piątek mam USG w 16 tyg to zobaczymy może już coś będzie. Poza tym chciałabym dziewczynkę <3
 
reklama
Do góry