reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka?

Dołączył(a)
28 Październik 2011
Postów
9
Witajcie Marcóweczki,
mój termin to 19.03.2013. Marzę o córeczce. W 13 tc na usg genetycznym dr powiedziala, ze mam nastawiac sie bardziej na chłopca bo widzi cypelek ale równie dobrze moze byc dziewczynka :) W 17 tc moj ginekolog powiedzial, ze chłopak-pokazał cypeelek potem dodał, że to jeszcze tak nie na 100%. Na połówkowym będzie juz bardziej rozwinięta płeć i wtedy powie na 100%. Zapytałam go czy mial przypadki, ze jak był taki cypeke to była też dziewczynka-powiedział, że tak. N akoniec wizyty usmiechnal sie i powiedzial, ze ju sam nie wie... Niezły doktorek. Potem narysował w swoim zeszycie znak damskiej płci , zakrył dłonią i powiedział, że sobie zaznaczył co podejrzewa,żeby siebie sprwdzić. Także jeszcze się łudzę, że moze dziewuszka. A Wy juz wiecie co bedzie. I co myslicie o tym moim cypelku?;)
 
reklama
Ważne by było zdrowe a i dziecko nie zależnie od tego czy chłopiec czy dziewczynka pokochasz :) Ja mam nadzieje że mój Filipek przy porodzie okaże się Filipkiem :)
 
jasne, że tak
ale mamy już jednego chłopca i bardzo chciałabym dziewczynkę.
Ale masz rację, jak nie ma zdrowia to wtedy marzy sie tylko o jednym. A Twoje pierwsze? Gratuluję synka. A Ty widziałaś też tylko cypelek czyjak to było :)
 
U mnie będzie drugi chłopiec i się cieszę :) Lepiej dla Piotrusia że będzie miał braciszka :) U mnie lekarka powiedziała że coś widać między nogami i że to raczej chłopiec ale ja od początku czułam się na drugiego chłopca :D
 
Też tak sobi myślę, że jak już jest chłopiec jeden to lepiej jak będzie miał brata. Chociaż objawy mma na dziewczynkę :) ale to tylko zabobony. Podopowiesz mi jka dodaje się te obrazki z datami>:)
 
U nas było tak,że od samego początku liczyliśmy na dziewczynke. Więc jakie zaskoczenie było dla nas jak gin.powiedział że to synuś. Przyznam wam sie że byłam przez 1,5 dnia bardzo zawiedziona, nie mogłam sie z tym pogodzić. Ale potem milość do niego przyszła bardzo szybko. U nas w rodzinie zawsze pieresze rodziły sie dziewczynki a tu taka niespodziabka. Mój zmarły tata zawsze mówił, że ja bede miec syna bo on to czuje i miał racje :) żałuje tylko że sie nie doczekał wnuka :( bardzo czekał na pierwszego dziedzica :) Teraz nie wyobrażam sobie aby Alex był dziewczynką :) kocham go bardzo :)
 
reklama
Ja tak samo na początku bardzo chciałam chłopczyka, wybraliśmy mu już nawet imię - Filipek. Jak mówiliśmy o dziecku to Filipek to, Filipek tamto, ogólnie w świadomości wiedziałam że jeśli sie tak nastawiamy to będzie na odwrót i sie nie myliliśmy, teraz jest Zuzia i chyba Zuzia zostanie :-p Najlepsze jest tylko to że każdy kto mnie widzi nie chce uwierzyć że dziewczynka bo w ogóle sie nie zmieniłam na buzi a ponoć dziewczyna zabiera urode i w sumie każda którą znam i była w ciąży z kobitą sie bardzo zmieniała, nie koniecznie brzydła ale jak inna osoba dosłownie wiec ja sie w sumie zastanawiam a nóż lekarz sie pomylił :-p Ale w sumie wątpie:-) Ogólnie cieszymy sie bardzo zwłaszcza z tego że zdrowe
 
Do góry