reklama

Chłopiec czy dziewczynka ;)

Temat na forum 'Przyszłe mamy' rozpoczęty przez nescafeblack, 4 Grudzień 2013.

1. nescafeblack

nescafeblack Początkująca w BB

Witam!
    Wczoraj byłam na USG genetycznym i lekarz niepewnie określił płeć dziecka jako chłopiec ;) jednak nie wiem co o tym myśleć... załączam zdjęcie mojej dzidzi z czymś między nóżkami (dzidzia duża i zdrowa, 14 tygodniowa) ;) Jaki wy macie doświadczenia? Czy już w 13/14 tygodniu ciąży można określić płeć?

Załączniki:

2. Kwiatuszekk23

Kwiatuszekk23 Fanka BB :)

Mi lekarka w 12 tygodniu powiedziała co będziemy mieć. Oczywiście zaznaczyła że mówi to na 60% a na usg połówkowym potwierdzi. I tak też było na usg połówkowym potwierdziła tą samą płeć jak na prenatalnym usg.

3. reklama
  4. Molla

Molla Fanka BB :)

Ja tam na tym zdjeciu 4d widze jajeczka :)
    Piekne zdjecia :)

5. nescafeblack

nescafeblack Początkująca w BB

Dziękuję :) jestem najszczęśliwsza na świecie,że dzidzia jest zdrowa:) wcześniej poroniłam i bardzo bałam się ja to się wszystko teraz ułoży... ;-)

6. Monisiaa

Monisiaa Fanka BB :)

Mi w 14t6 d powiedzial ,ze na sto pr chlopak :) oto dowod :d

7. kochanie08

kochanie08 Aktywna w BB

Mi lekarka powiedziała w 13 tyg ale nie była do końca pewna, aczkolwiek jej przypuszczenia się sprawdziły.

8. Skodzia

Skodzia Fanka BB :)

wstępnie może :happy2:

9. Olusia7982

Olusia7982 w oczekiwaniu na cud...

Witajcie.. ja tez sie zastanawiam kogo nosze pod sercem.. chcialabym parke ale co bedzie to sie okaze.. wazne by nylo zdrowe ;-)

10. reklama
  11. Teodozja

Teodozja Początkująca w BB

Czy znacie sposoby zaplanowania płci dziecka? Słyszałam, że są specjalne diety lub że np. na początku owulacji najlepiej się starać o dziewczynke.

12. Olusia7982

Olusia7982 w oczekiwaniu na cud...

Ja chcialabym parke ale zobaczymu co bedzie.. wazne zeby bylo zdrowe !! ;-)

Poleć forum