reklama

chłopiec czy dziewczynka ??

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2014' rozpoczęty przez anecznik, 31 Marzec 2014.

1. anecznik

anecznik Fanka BB :)

Dziewczyny wpisujecie tu wasze przeczucia, lub najbliższych. Za jakiś czas sprawdzimy komu się sprawdziło :-)

U mnie tata jest przekonany w 100% że chłopak rośnie i nawet się prześwietlać nie muszę bo on to wie na pewno :-D :-D

2. Madzia93

Madzia93 Fanka BB :)

Ja czuję,że to dziewczynka ;)
    Ale kto wie..zobaczymy najważniejsze,że zdrowe :)

3. reklama
  4. Czarna_85

Czarna_85 Fanka BB :)

Moja intuicja podpowiada mi że to ON :) Moje koleżanki też twierdzą że chłopak bo jak zgodnie uznały na dziewczynkę wyglądam zdecydowanie "za ładnie" i mimo rozpoczętego już 4 m-ca w ogóle nie widać że jestem w ciąży. Osobiście nie wierzę w przepowiednie z urody, kształtu brzucha, kulinarnych zachcianek itp. :) Wstępna prognoza lekarza robiona w 12 tc - syn :)

P.s. Może jak lekarze potwierdzą nam już płeć to będziemy edytowały te posty a nie pisały nowe? Co Wy na to? Dzięki temu nie trzeba będzie potem szukać kto co pisał wcześniej.

5. Madziorrek

Madziorrek Fanka BB :)

Ja podejrzewam dziewczynkę Malinkę;))) Ale najważniejsze, żeby było zdrowe, z synusia będę cieszyć się ta samo;);)))

6. magdus92

magdus92 Fanka BB :)

Ja podejrzewam, ze to jednak Anastazja :-) Zaczynam mieć wypryski, paznokcie mi się rozdwajają (przed ciaza mogłam się nimi pochwalić, teraz już niestety nie :-() i w ogole brzydne :-) Ogolnie licze na chłopca, ale gdzies tam w glebi duszy czuje, ze to będzie dziolszka :-)

7. syla55

syla55 Fanka BB :)

Ja obstawiam na 99% dziewczynkę.

8. Dorota.D

Dorota.D Fanka BB :)

Mnie się też wydaje że to dziewczynka :) Na usg lekarz powiedział, że to co odstaje to odstaje bardziej w poziomie niz w pionie a to znowu oznacza, że być może będzie dziewczynka :) Zobaczymy na następnym USG :)

9. judy38

judy38 Fanka BB :)

Ja jestem prawie pewna chłopaka. Nawet jak mi sie coś śni to zawsze ze to chłopiec. Ale zobaczymy moze będzie jeszcze dziewczynka ;)

10. reklama
  11. Madziuella81

Madziuella81 Zaangażowana w BB

Ja mam nadzieję że będzie Maciuś, moja córa zresztą też o mężu nie wspominając. Koleżanki też mówią że będzie chłopiec, bo na dziewczynkę za ładnie wyglądam......

ale najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa......

12. kejta

kejta Zaciekawiona BB

Ja i mąż chcemy chłopaka ale coś mi się wydaje że to jednak dziewczynka:) Zawsze wszystko na przekór hehe

Poleć forum