reklama

chłopiec czy dziewczynka ??

anecznik

Fanka BB :)
Miasto
Legnica
Rozwiązania
0
Dziewczyny wpisujecie tu wasze przeczucia, lub najbliższych. Za jakiś czas sprawdzimy komu się sprawdziło :-)

U mnie tata jest przekonany w 100% że chłopak rośnie i nawet się prześwietlać nie muszę bo on to wie na pewno :-D :-D

reklama

Madzia93

Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
Ja czuję,że to dziewczynka ;)
Ale kto wie..zobaczymy najważniejsze,że zdrowe :)

Czarna_85

Rozwiązania
0
Moja intuicja podpowiada mi że to ON :) Moje koleżanki też twierdzą że chłopak bo jak zgodnie uznały na dziewczynkę wyglądam zdecydowanie "za ładnie" i mimo rozpoczętego już 4 m-ca w ogóle nie widać że jestem w ciąży. Osobiście nie wierzę w przepowiednie z urody, kształtu brzucha, kulinarnych zachcianek itp. :) Wstępna prognoza lekarza robiona w 12 tc - syn :)

P.s. Może jak lekarze potwierdzą nam już płeć to będziemy edytowały te posty a nie pisały nowe? Co Wy na to? Dzięki temu nie trzeba będzie potem szukać kto co pisał wcześniej.

Madziorrek

Rozwiązania
0
Ja podejrzewam dziewczynkę Malinkę;))) Ale najważniejsze, żeby było zdrowe, z synusia będę cieszyć się ta samo;);)))

magdus92

Miasto
Sosnowiec
Rozwiązania
0
Ja podejrzewam, ze to jednak Anastazja :-) Zaczynam mieć wypryski, paznokcie mi się rozdwajają (przed ciaza mogłam się nimi pochwalić, teraz już niestety nie :-() i w ogole brzydne :-) Ogolnie licze na chłopca, ale gdzies tam w glebi duszy czuje, ze to będzie dziolszka :-)

Dorota.D

Rozwiązania
0
Mnie się też wydaje że to dziewczynka :) Na usg lekarz powiedział, że to co odstaje to odstaje bardziej w poziomie niz w pionie a to znowu oznacza, że być może będzie dziewczynka :) Zobaczymy na następnym USG :)

judy38

Rozwiązania
0
Ja jestem prawie pewna chłopaka. Nawet jak mi sie coś śni to zawsze ze to chłopiec. Ale zobaczymy moze będzie jeszcze dziewczynka ;)

Madziuella81

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ja mam nadzieję że będzie Maciuś, moja córa zresztą też o mężu nie wspominając. Koleżanki też mówią że będzie chłopiec, bo na dziewczynkę za ładnie wyglądam......

ale najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa......

reklama
Miasto
Opole
Rozwiązania
0
Ja i mąż chcemy chłopaka ale coś mi się wydaje że to jednak dziewczynka:) Zawsze wszystko na przekór hehe

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019