reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka ??

Dziewczyny wpisujecie tu wasze przeczucia, lub najbliższych. Za jakiś czas sprawdzimy komu się sprawdziło :-)


U mnie tata jest przekonany w 100% że chłopak rośnie i nawet się prześwietlać nie muszę bo on to wie na pewno :-D :-D

Ja czuję dziewczynkę i liczę na dziewczynkę :)
 
reklama
My liczymy na dziewczynkę bo mamy już chłopca :tak: bardzo pragnę córeczki. I czuję że to może nie być chłopak :tak: ale wiadomo jak to jest, jak się czegoś bardzo pragnie...
poza tym tak naprawdę wszystko nam jedno, byleby maluszek był zdrowy i ciąża bez komplikacji :)
 
Ja czuje że będzie synek. Mąż ze kolejną dziewuszka:-) ciąża zupełnie inna niż z córką. No i wszyscy mówią że bardzo mi służy ciąża i ładnie wyglądam :-D zobaczymy, wszystko nam jedno, oby zdrowe :-)
 
bajaderka - ja też liczę na chłopaka,... bo mam już chłopaka:-D. Jak na razie wygląda na to że chłopak będzie:tak: Będzie ciężko organizacyjnie, ale jakoś damy radę:tak:
 
Na dwóch usg był chłopak ale po dzisiejszej wizycie nie ma wątpliwości ze dziewczynka :-) będziemy mieli drugą córeczkę :-)
 
U nas na połówkowym potwierdzona dziewczynka :) Odetchnęłam z ulgą bo wyprawka do 6 roku życia czeka na strychu ;) Będzie Elenka :D
 
Dziewczyny które mają kolejne dziecko, sprawdziła Wam się płeć według pierwszego słowa starszego rodzeństwa?? Podobno jeśli pierwsze słowo to "tata" to maluch woła brata a "mama" to na siostrę.
 
reklama
Do góry