reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka?

Dołączył(a)
16 Marzec 2017
Postów
2
z87axzyq5qrx.jpg
Witam,jestem w 17tc. Wczoraj z partnerem byliśmy na usg. Nie możemy doczekać sie wiadomości czy to chłopiec czy dziewczynka.
Wczoraj dzidziuś pokazał nam sie od dołu. Okazało sie,ze miedzy nóżkami cos dynda. Pani doktor jednak nie daje sobie ręki uciąć czy to na pewno chłopiec.
Oto tez moje pytanie: Jak sądzicie? Chłopiec? Podobno dziewczynki na tym etapie mogą mieć również duże wargi sromowe.

na zdjęciu dzidziuś od dołu. Dupka,dwie nóżki -jedna w prawo,druga lewo i ta ciekawostka pomiędzy... :-)
 
reklama
Ja pamiętam jak poszłam w 16 tyg na wizytę to tylko lekarz włączył usg odrazu jajka pokazał...:D według mnie chłopiec jak nic...:):)
 
Według mnie również chłopiec. Ewidentnie widać i nie da się pomylić z dziewczynką. Ja również w 16 tc dowiedziałam się, że będę miała synka.
 
Do góry