reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka ....?

Jak byłam w pierwszej ciąży to marzyła nam się cóeczka ale cały czas czuliśmy, że będzie synuś i przeczucie nas nie myliło. :-p Nie pytaliśmy podczas usg o płeć ale sami dostrzegliśmy dyndające klejnoty. Mam nadzieję, że i teraz przeczucie mnie nie myli i będzie dziewczynka.:baffled:
 
reklama
Mi wg pierwszej tabeli wychodzi chlopiec a wg tego przelicznika Kaczusi - dziewczynka:-) hehe! Marzy mi sie coreczka i jakies mam przeczucie ze bedzie...ale obaczymy...najwazniejsze zeby zdrowe bylo dzieciatko :-)
 
Co Wy wszystkie z córeczkami?
Wiecie jakie chłopaki są fajne....

Chociaż teraz, jak już mam chłopca to też bym chciała dziewczynkę:-)
 
Mnie się wydaje, że będę miała chłopczyka, ale jak będzie dziewczynka to też super. Aby tylko dzidziuś był zdrowy.
 
Mi wg przelicznika Kaczusi też wyszła dziewczyneczka ;-)
A strefę czasową dajecie jako 1?? Upewniam się ;-)

Edytko27 Ja tam do chłopczyków nic nie mam :-p Ale tak jakoś zawsze marzyłam o takich fajnych sukieneczkach...ale dla chłopczyków też teraz takie śliczniutkie ubranka są, że tak na prawdę już teraz nie jest tak do końca ważne co będzie tylko żeby było zdrowiusieńkie :tak: A zresztą ponoc chłopczyki to takie synuśki mamusi są ;-)
 
Z tych tabelek wychodzi mi dziewczynka, ale jakoś tak sceptycznie do podchodzę do nich.
 
Z pierwszej tabelki wyszedł mi chłopiec, a z drugiego przelicznika - dziewczynka ;-)

Niczego nie potwierdzę, bo usg niczego (tzn. płci) dziś nie pokazało :-(
 
reklama
Do góry