reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka ....?

a ja nie jestem pewna czy zapłodnienie było w końcy stycznia czy na początku lutego bo w/g moich obliczeń dni płodne miałam 29.01 - 03.02. Jak w styczniu wychodzi chłopiec jak w lutym dziewczynka. Chociaz mi to wszystko jedno bo mam w domu parkę i każde z nich woli swoją płeć dla rodzeństwa. Co by nie było jedno z nich będzie nie bardzo zadowolone. Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził - aby było zdrowe!!
 
reklama
Kaczusia w Twojej tabelce mi też wyskoczyła dziewczynka ...generalnie to chyba nikomu tam się nie pokazał chłopiec :-D:-D:-D:-D:-D

Przyznaj się to jakaś Twoja prywatna tabelka hi hi hi :-D:-D (żartuję oczywiście )
 
mi dwa razy wyszla dziewczynka :) A na dodatek wychodzi na to, że gdyby zaplodnienie bylo czy to miesiac później czy wcześniej to tez by byla dziewczynka ;-)

Ale, ale.... w poprzedniej ciąży z kleżankami wysylalysmy sms-y do wróżki - jakiejś słynnej z TV ;-) - i powiedziala ze urodzę dziewczynkę, a tymczasem po domku bryka mały Maciuś :cool2: :-) :laugh2:
 
Wczoraj ciocia od M. dzwoniła i powiedziała, ze u wróżki była i w rodzinie będzie ślub i urodzi się dziewczyneczka :-D I w ten sposób dowiedziała się, ze powiększy się rodzinka :-p;-):-)

Wg tabelki i tego chińskiego kalendarza wychodzi mi, ze będzie dziewczynka i dodatkowo przepowiedziała to wróżka :laugh2: Może jednak będzie ta dziewczyneczka...albo na przekór losu urodzi się chłopczyk :-D:-)
 
Dziewczyny, niektóre z nas już kończą 13 tydzień i jeszcze żadna nie miała usg sprawdzającego płeć?????? Ja idę za tydzień :) Dziś chyba Norge idzie do lekarza ;-) :-)
 
Ja ide 13 kwietania ale nie wiem czy bedzie juz widac plec :szok: ja tak bardzo chce dziwczynke, no ale jak bedzie chlopiec to tez bede sie ciszyc. Mowia ze z chlopcami latwiej :-)
 
reklama
Ja bardzo bym chciała dziewczynkę. Mój Rafał chce chłopczyka, nawet zwraca się do brzucha jak do chłopczyka. Ale ja wiem że o dziewczynkę to byłby bardzo zazdrosny :-) i dlatego chce chłopca
 
Do góry