reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka ....?

Pisałam już na głównym ....

Moja kuzynka urodziła kilka dni temu ....Wszystkie usg wskazywały na dziewczynkę a urodził się chłopak ....Odwrotnie było u mojego brata ,o którym już pisałam ,przez usg nastawił się z żoną na chłopca a urodziła się dziewczynka ....:-D

może nie ma co się nastawiać ...

ja jakoś czuję ,że bardziej mam w brzuszku chłopca ....ciekawe czy się sprawdzi? może jak będę wyżej w ciąży poczuję się na dziewczynkę ???
 
reklama
Właśnie wróciłam z usg.
Lekarz zapytał: "Co pani ma już w domu?":-) :-) :baffled:
"Chłopaka" - odpowiedziałam, a on mi że teraz też będzie chłopak....

No i sny o różowych sukienusiach prysnęły;-)
Powiedział mi że bardzo ładnie się ustawił do fotki, ale ma dopiero 5 cm, więc na 100 % nie jest pewien.
 
Edytko, u mnie nadzieja wciąż żywa, że do synka dołączy córeczka.;-) Na tym aparacie co nam dziś robili USG nie dało się płci podejrzeć. A wielkością dzidziolek do Twego podobny, a już się martwiłam że jakiś maluśki. :-)
 
Dziewczyny, ale emocje - aż mam dreszcze :-) :-) :-) Ja generalnie też zamawiałam córunię i kto wie, może w czwartek da się już coś wypatrzyć ;-)
 
gazelaczku to będę trzymać kciuki za dziewczynkę u Ciebie...Ty jesteś już dalej w ciąży niż ja, więc jak się niunia dobrze ułoży, będzie widać.
 
Edytka to super że znasz płeć w tak wczesnym stadium
trzeba miec szczęście żeby na tym etapie dzięciołek się tak ułożył żeby mozna było podejrzec
bedziesz miała w domku dwóch super kumpli i przyjaciół zobaczysz
 
Edyta 27 dwóch chłopaków też fajnie mieć .......:-)
a może po porodzie będziesz mile zaskoczona tak jak mój brat albo kuzynka :-D .
 
reklama
Eee, no jasne, że nie rozpaczam...Basiu, masz rację, liczę na wielką przyjaźń między braćmi. A może bedzie tak jak pisze Norge...kto to wie.
 
Do góry