reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka ....?

reklama
opuściłam tą igłę nad brzuchem ....i wyszło :

70% DZIEWCZYNKA
30%CHŁOPIEC

to zupełnie inaczej niż czuję- bo czuję chłopaka (dla męża ):-D
 
Norge To nieźle u Ciebie w rodzince było ;-):-) Wszystko na odwrót z tymi dzieciaczkami :laugh2:

Edytko27 Gratuluję chłopczyka :-) Jejciu ale masz fajnie, ze tak szybko lekarz zobaczył co trzeba :tak:

Gazelaczku To dzisiaj wypatrywanie na USG będzie :-) Jak tak to powodzenia :-)

Impulsywna Zrobiłam sobie ten test tak z przymrużeniem oka, bo nie umiałam tak do końca na wszystkie pytania odpowiedzieć np. kształt brzuszka czy jego wysokość, bo u mnie to nic nie widać :-p Ale wyszło więcej na dziewczynkę :-) Zobaczymy... ;-)
 
reklama
Ja- jak większość kobitek- jeszcze przed ciążą nastawiałam się na córunię. W takim przekonaniu utwierdza mnie mój tata, który nie potrafi inaczej pomyśleć o swoim pierwszym wnuku jak o dziewczynce:-). Niestety jeżeli maleństwo odziedziczyło po mnie charakter to dla przekory będzie to chłopiec;-)
 
Do góry