reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka ....?

Norge

Mamy październikowe 2007
Dołączył(a)
15 Luty 2007
Postów
1 690
Miasto
Bydgoszcz
Może to za wcześnie ....na takie pytania ale niektóre z nas może już na następnym USG poznają wstępnie płeć swojego dzidziusia ...:-)
Na razie możemy pisać o naszych przeczuciach może życzeniach .....,o tym na co wkazują nasze apetyty ????


znalazłam fajną stronkę na forum Mam w zaawansowanej ciąży zajrzyjcie tam -....zobaczymy może się sprawdzi....:-D:-D:-D


niestety nie potrafię tego przerobić na taką formę abyście po kliknięciu się tam znalazły ....jak potraficie to proszę przerobić :-)

Komu Ch
 
reklama
Bardzo fajny wątek....już wczoraj o nim myślałam :tak: :-)
Jak będziemy znały płec dzidziulki to będziesz mogła w swoim poście zrobic listę nas z przewidywaną płcią dzidziusia ;-) :-)

Ja tą tabelę już wcześniej widziałam :tak: Wg niej będe miała dziewczynkę :-) Ja zawsze o dziewczyneczce sobie marzyłam więc zobaczymy czy mówi prawdę ;-) Zresztą wg tej tabeli szanse na chłopca są raczej marne...ja mam 21 lat i dzidziuś został poczęty w styczniu ;-)​
 
buuuuuuuuuuuuuuuu a mi wychodzi chlopiec.
Moj maz tez bardzo by chcial dziewczynke bo juz 3 chlopcow ma wiec mam nadziej, ze ta tabelka klamie :)
 
A tak w ogóle to pewnie do ostatniej chwili jest niepewność .....

Mój brat oczekiwał chłopca ...ponieważ lekarz prowadzący twierdził ,że będzie synek .W domu wszystko czekało niebieskie .Po cc mojej bratowej z brzuszka wyskoczyła dziewczynka (która była ułożona pośladkowo ,miała pępowinkę między nogami a nie klejnoty :-D) Kiedy piguła podeszła do brata z małym zawiniątkiem i tekstem "piękna córeczka "Brat oznajmił ,że nie jego bo on czeka na synka :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Mała jest cudowna i nie wyobrażają sobie życia bez niej ale co jaja były to były .............
 
Obliczylam wszystkich mojej mamie sie zgadza. Natomiast byla mojego meza wedlug tej tabelki powinna miec 3 dziewczynki a ma 3 chlopcow :) wiec moze jest nadzieja
 
no jasne kaczusia z tą tabelką to tak jak z horoskopami i wróżbami ....to jest zabawa -relaksik......! nawet gdyby miało się sprawdzić to przypadek :-D
 
ja muszę zmykać niedługo do pracy ale sama jestem ciekawa ile mamusiek zajrzy dzisiaj do tej tabelki ???:-D:-D:-D:-D:-D:-D Ja chociaż nie traktuję tego za bardzo poważnie to nie mogłam się powstrzymać :-D
 
Ja ta tabelke opatrzylam juz sobie jak zaczynalismy sie starac o malenstwo ale jakos nie bylam przekonana, ze to ma jakikolwiek sens. Jak sie pokazaly dwie kreseczki to to i tak bylam bardzo szczesliwa.:-)
Skoro ma byc chlopiec to bedzie

A tu inne cudo do obliczania i wedlug tego wychodzi mi dziewczynka
Ancient Chinese Gender Predictor
 
reklama
Do góry