reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka?

Chlopiec czy dziewczynka?


  • Wszystkich głosujących
    2
  • Ankieta zamknięta .
Dołączył(a)
2 Czerwiec 2018
Postów
6
2750AAF9-7E5D-4BEF-827E-DB354A9FDA49.jpeg
USG
11574F5E-D6FE-47A1-BB8E-A95784E10625.jpeg
Czy to chlopiec czy dziewczynka? POMOCY nie jestesmy pewni co do diagnozy lekarza.
 

Załączniki

  • 2750AAF9-7E5D-4BEF-827E-DB354A9FDA49.jpeg
    2750AAF9-7E5D-4BEF-827E-DB354A9FDA49.jpeg
    3,3 MB · Wyświetleń: 2 231
  • 11574F5E-D6FE-47A1-BB8E-A95784E10625.jpeg
    11574F5E-D6FE-47A1-BB8E-A95784E10625.jpeg
    2,3 MB · Wyświetleń: 4 832
Ostatnia edycja:
reklama
Takie zdjęcie dostaliśmy na usb i także mieliśmy trudność z zobaczeniem czegokolwiek dlatego pomyślałam sobie że może ktoś inny bardziej profesjonalny da radę tu coś zobaczyć. Pewnie że ważne aby było zdrowe, ale przydałoby się już zaopatrzeć powoli w rzeczy dla dzidziusia, tym czasem my nadal nie jesteśmy pewni co do diagnozy. Trudno będziemy musieli się przejść na następne ugs :)
 
Nie wiem w którym tc było robione ale u mnie w 13tc lekarz też nie miał pewności i czekałam na połówkowe... Także cierpliwość. A ubranka męskie często są unisexy więc można kupować ;)
 
W 21tyg, stwierdzono dziewczynkę natomiast dużo osób z naszego otoczenia nie byli co do tej diagnozy pewni. Poczekamy jeszcze troche, dziękuję za odpowiedzi
 
W 21tyg, stwierdzono dziewczynkę natomiast dużo osób z naszego otoczenia nie byli co do tej diagnozy pewni. Poczekamy jeszcze troche, dziękuję za odpowiedzi
Z tego co zauważyłam łatwiej o pomyłkę w tę stronę. Choć czasem a znam osobiście taki przypadek łechtaczka bywa mocno przerośnięta i ginekolog na USG ciągle widział chłopca a urodziła się dziewczynka. Jak macie kase na tym etapie możecie się zapisać na USG pod kątem płci do gabinetu gdzie mają dobry sprzęt...
 
Z tego co zauważyłam łatwiej o pomyłkę w tę stronę. Choć czasem a znam osobiście taki przypadek łechtaczka bywa mocno przerośnięta i ginekolog na USG ciągle widział chłopca a urodziła się dziewczynka. Jak macie kase na tym etapie możecie się zapisać na USG pod kątem płci do gabinetu gdzie mają dobry sprzęt...
Tak tez zrobimy dzieki wielkie
 
reklama
Do góry