reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy jednak dziewczynka??

Dołączył(a)
26 Maj 2024
Postów
3
Całkowicie zgłupiałam… w 17 tyg miałam powiedziane, że będzie dziewczynka. Potem w 20 tyg chłopak na 100%. Nie czuje, żeby to był chłopak albo nie chce czuć - różnie bywa. A wy co sądzicie? Jak się przyjrzalam WYDAJE mi się, że nie ma moszny tylko jest szparka i dwie bułeczki … oszaleje 😰😰
 

Załączniki

  • 23694373-D283-4D27-9F54-5B598E83AB85.jpeg
    23694373-D283-4D27-9F54-5B598E83AB85.jpeg
    119,6 KB · Wyświetleń: 504
  • 642AD208-EED1-402B-B637-08E50F4CBA9E.jpeg
    642AD208-EED1-402B-B637-08E50F4CBA9E.jpeg
    255,4 KB · Wyświetleń: 160
reklama
Całkowicie zgłupiałam… w 17 tyg miałam powiedziane, że będzie dziewczynka. Potem w 20 tyg chłopak na 100%. Nie czuje, żeby to był chłopak albo nie chce czuć - różnie bywa. A wy co sądzicie? Jak się przyjrzalam WYDAJE mi się, że nie ma moszny tylko jest szparka i dwie bułeczki … oszaleje 😰😰
Chłopak
 
Całkowicie zgłupiałam… w 17 tyg miałam powiedziane, że będzie dziewczynka. Potem w 20 tyg chłopak na 100%. Nie czuje, żeby to był chłopak albo nie chce czuć - różnie bywa. A wy co sądzicie? Jak się przyjrzalam WYDAJE mi się, że nie ma moszny tylko jest szparka i dwie bułeczki … oszaleje 😰😰
Miałam taką samą sytuację, w 18 tc dziewczynka, w 20 tc chłopczyk ;) Tutaj też chłopczyk :)
 
Całkowicie zgłupiałam… w 17 tyg miałam powiedziane, że będzie dziewczynka. Potem w 20 tyg chłopak na 100%. Nie czuje, żeby to był chłopak albo nie chce czuć - różnie bywa. A wy co sądzicie? Jak się przyjrzalam WYDAJE mi się, że nie ma moszny tylko jest szparka i dwie bułeczki … oszaleje 😰😰

Ewidentnie jest to chłopiec.
Możesz się wybrać na USG 4d/5d ale widać wyraźnie moszne już na tych zdjęciach co wrzuciłaś
 
Całkowicie zgłupiałam… w 17 tyg miałam powiedziane, że będzie dziewczynka. Potem w 20 tyg chłopak na 100%. Nie czuje, żeby to był chłopak albo nie chce czuć - różnie bywa. A wy co sądzicie? Jak się przyjrzalam WYDAJE mi się, że nie ma moszny tylko jest szparka i dwie bułeczki … oszaleje 😰😰
Zdecydowanie widać, że to chłopak.
 
reklama
Bez znaków zapytania rozróżniam, dziękuję! 🤗🤗 Zmyliło mnie przybliżenie mojego USG. Nie pozostaje mi nic jak czekać na kolejną wizytę i potwierdzenie haha

Na tym zbliżeniu jeszcze lepiej widać, że to chłopczyk.
Ale trochę rozumiem, moja córka cała moja ciążę liczyła na to, że testy genetyczne i każde USG jest błędne 😉
 
Do góry