reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy..

Pepowina na takim zdjeciu tzw "potty shot" nie jeste widoczna.Na dziewczecych potty shot nie widac kompletnie nic- w sensie nic nie odstaje a dziewczynki tez maja pepowine jakby nie patrzec;p
Tak wyglada dziewczynskie potty shot.
1517579372-88dd2795c0d74c05-aaaaaa.png


Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom

z tego samego usg:
575eb3367c1ba.jpg


Bo aż mi się wierzyć nie chce, bo u nas w rodzinie naprawdę sam babiniec i bardzo się cieszę z SYNA! :)
Już usuwam tamten temat, nie zauważyłam tu odp :) (edit: coś nie mogę znaleźć gdzie usunąć...)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pepowina na takim zdjeciu tzw "potty shot" nie jeste widoczna.Na dziewczecych potty shot nie widac kompletnie nic- w sensie nic nie odstaje a dziewczynki tez maja pepowine jakby nie patrzec;p
Tak wyglada dziewczynskie potty shot.
1517579372-88dd2795c0d74c05-aaaaaa.png


Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
1519718332-fb23a43a41125f27-aaaaaa.png

Jednak jest czasem widoczna [emoji14]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ryzyko pomyłki jest zawsze i nie wynika to z wady sprzętu. Czasem jest to kwestia umiejętności lekarza ale najczęściej problem z rozpoznaniem płci wynika z braku współpracy samego dziecka :) Po prostu się nie chce pokazać.

Gratulacje dla Was!

PS: tatusiowie pękają z dumy również na wieść o córeczkach! :)
 
Ryzyko pomyłki jest zawsze i nie wynika to z wady sprzętu. Czasem jest to kwestia umiejętności lekarza ale najczęściej problem z rozpoznaniem płci wynika z braku współpracy samego dziecka :) Po prostu się nie chce pokazać.

Gratulacje dla Was!

PS: tatusiowie pękają z dumy również na wieść o córeczkach! :)
To ja wiem. Pytalam raczej w kontekście mojego zdjęcia usg :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
reklama
Do góry