reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chodzenie na basen z niemowlakiem?

jakie słodkie zdjęcie matko_poli:) A sprzęcior rzeczywiscie robi wrażenie:) Tylko czy to zakładane na pas się aby nie wrzyna za bardzo w ciało? Jest gładko wykończone? czasami plastikowe rzeczy mają takie ostre zgrzewy. Mnie się bardzo łatwo robią siniaki i nie za bardzo chcę wyglądać jakby mnie maż zbyt mocno podszczypywał:)
i czy już można isć na basen czy jeszcze trochę poczekać? pogoda taka zmienna, trochę obawiam się przeziębień a wiecie jak łatwo się nie dosuszyć.
 
reklama
Pas jest bardzo gładko wykończony, nie wrzyna się ani nie ciśnie. My jesteśmy bardzo zadowoleni. Z córcią pływa też mąż, który jest większy i grubszy niż ja i też mu ten pływaczek bardzo spasował. A na basen możesz już spokojnie iść. Po prostu weź sobie szlafroczek ze sobą i zaraz po wyjściu z wody dobrze zawiń Maluszka. A później ciepłe ubranko, koniecznie czapeczka. Ale też nie ma co za bardzo przegrzewać :-)
 
Sprzet jest bardzo fajny, mysle ze rownie dobrze moze sluzyc na wakacjach jak i na zwyklym basenie:) co wazne nie wzyna sie w cialo, a to w tym wypadku chyba najbardziej chodzi:)
 
Hallo? Nikt nie chodzi na basen w Krakowie??

ja bym sie wybrala chetnie- tyle ze raczej mi okolice Krakowa pasuja, nie chce mi sie stac w korkach do centrum.. Moze Kolna? a na ruczaju tez sa jakies baseny dla dzieci przystosowane (chyba Cascada czy jakos tak..). Daj znac - chetnie sie wybierzemy!!
 
matko_poli - jam z Krakowa i bardzo chętnie się spotkam i to na Kolnej, bo tak zachwalasz:) A kiedy się wybierasz? Może sobie od Ciebie wypróbuję ten pływaczek, bo na razie mam tylko pieluchy do pływania huggies i dużo dobrych chęci. Jesli ci pasuje to napisz mi na prv:)
do zobaczenia mam nadzieję:)
 
Nooo, super! Bardzo się cieszę, że ktoś się odezwał :) Dziewczyny, na Kolnej jest bardzo fajnie, woda ozonowana, przebieralnia specjalnie dla mam z dziećmi, z łóżeczkiem i przewijakiem. Byłam raz w Cascadzie i nie bardzo mi się podobało. Drogo i woda chlorowana, a ja mam uczulenie. Piszę do obu na priv, pozdrowienia :)
 
Haha - pogoda tak piekna, ze niedlugo to sie bedziemy umawiac na tzw lonie natury!! Dziewczyny- czy polecacie jakies zalewy, jeziora w poblizu Krakowa, gdzie mozna sie pokapac z maluchami? Kiedys, za czasow licealnych, to byl Kryspinow, ale teraz, z dzieciakami, to chyba odpada.. Rok temu bylismy na Zarabiu, ale tam to szkoda gadac.
 
reklama
my jeździliśmy na Kryspinów właśnie... Fajnie jest pod wieczór, bo nie ma już prawie ludzi :) Na Zarabiu też byliśmy raz i wystarczy - dzieci muszą mieć buciki, bo tam tylko kamienie. Ale może ktoś poda tu jakiś fajny namiar??
 
Do góry