reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Chodzik czy chodak?? Od kiedy i jaki??

reklama

justynka1

Mamusia Antoniusia
chcialam napisac,ze dzis wlozylam antoska pierwszy raz do chodaka,na 15 min bo byl akurat wieczor i fajnie smigal.bede go wkladac po 15 min 4x,czyli godz dziennie.pzdr wszystkie zwolenniczki i przeciwniczki chodakow:-)

NikaMD

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Mamy półtorarocznego synka i chcemy mu kupić jeździk taki do odpychania, Dotychczas nie kupowalimsy mu tego sprzętu bo mojej kuzynki córcia wywróciła się na takim odpychaczu i rozcięła sobie brodę :-( więc woleliśmy nie kupować. Teraz jednak chyba juz nie mamy wyjścia, bo nasz chłopczyk widział to cudo u kolegów z osiedla i strasznie mu sie podobało, płakał potem w niebogłosy no i mi się go szkoda zrobiło więc padła decyzja kupujemy, ale solidny i porządny, nie wywrotny.

Polećcie coś proszę.....

Mysle nad takim, ale czy on się nadaje na dwór?? I czy aby nie bedzie malawy dla np. 2,5 rocznego dziecka, mój synek jest duzy jak na swoj wiek....juz teraz wyglada na 2 latka, a nawet na wiecej....

http://www.allegro.pl/item333135309_chicco_autko_jezdzik_quatro_gratis_w yprzedaz.html

a moze taki:
http://www.allegro.pl/item334557543_little_tikes_1649_chodzik_jezdzik_z_ uchwytem_ssvip.html

Jakich Wy uzywacie, jak sie sprawują??

Mada80

Miasto
Czestochowa
Moja coreczka tez jest mniej wiecej w tym wieku i uwazam(to moje zdanie),ze chyba nie opłacz sie juz kupowac takiego jezdzika.Ja mam w planie zakup rowerka,sa takie malutkie.masz tam oparcie na nozki a jak maluszek troche podrosnie to z przodu sa pedałki.Koszt ok.130zł.A w lato na pewno juz nozki beda na pedałkach i zacznie sie nauka jazdy.Dodam,ze z tyłu jest dla rodzicow raczka do pchania.Cos takiego:
ROWEREK3-KOŁOWY -SKUTER - DŹWIĘKI,BUJAK (329738367) - Aukcje internetowe Allegro
To tylko przykład,bo wzory sa przerozne.

NikaMD

Miasto
Warszawa
Mada80, dzięki za odpowiedź, Michas ma juz taki rowerek, kupilam mu go na roczek, świetna sprawa polecam! Tym razem chodzi nam jednak o pojazd na którym bedzie sie mogl sam odpychac... na tym rowrku nie da rady tego robic. A do odpychaczy już się przymierzał na podwórku i byl zachwycony .... szukam wiec dalej....

NikaMD

Miasto
Warszawa
Fajny rowerek :tak:

My jednak szukamy czegos dla młodszej dzidzi i chodzi nam o odpychacz a nie popychacz, choć faktycznie zazwyczaj te sprzety sa dwa w jednym. Samo pchanie nie będzie miało tutaj większego znaczenia raczej mozliwość siedzenia i odpychania się, chodzi mi o np cos takiego:

http://www.allegro.pl/item333030628_jezdzik_z_uchwytem_little_tikes_wysylka_gratis.html

Pojedziemy dzis sobie poogladac w sklepach, jak kupimy to dam znac, a jak nie to bede szukac dalej :tak:.

Dziekuje Wam za odpowiedzi.

Mada80

Miasto
Czestochowa
Gina84 dzieki za tego posta,miałam kupic własnie taki rowerek z pedałami na przodzie a teraz to sie powaznie zastanowie i kupie chyba ten model ktory polecasz:tak: A skad wiesz ze tamte ciezko chodza?Rozumiem,ze twoje dziecko ma taki z napedem łancuchowym i jezdzi mu sie bez problemow?A od jakiego wieku jezdzi na tym rowerku?

Czesc mamusie ile wasze dzieci mialy miesiecy jak chodzily w chodziku moja ma 5 miesiecy i na 2 3 minutki jo klade cieszy sie bardzo i niechce wyjsc jak jo wysadzam to placze zaznacze ze ona w nim niechodzi tylko skacze bo na kolnach skacze jak pilka(buja sie)doradzcie czy nie zawczesnie moja starsza corka terz tak zaczynala i jak miala 7 miesiecy to zaczela raczkowac i w chodaku niechciala :

Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry