reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CHODZIK - tak CZY nie... kto ZA kto PRZECIW???

ja tez przeciw. Chodzik-zakup meza stoi i sie kurzy. Raz siedzial w nim Sönke, ale po przerobieniu na bujawke, podobalöo sie przez chwilke,pozniej byl placz.wiec zmuszac ich nie bede. Wola oboje stac trzymajac sie chodzika, niz siedziec w nim w srodku, dlatego mysle nad jakims pchaczem w najblizszym czasie:)
 
reklama
Wlaśnie czytam, ale te sytuacje już nie są mi takie bliskie :-) U ciebie Aletko jest nawet podobna różnica wieku tylko płeć na odwrót.
A co to będzie jak dojde do "Dziecka dla profesjonalistów :szok: chyba synuś nie doczeka się rodzeństwa :-D.

ewitko i Aletko napiszcie jak możecie co to za książki jestem bardzo ciekawa
 
ewitko i Aletko napiszcie jak możecie co to za książki jestem bardzo ciekawa
Leszek Talko "Dziecko dla odważnych" zawiera zbiór trzech jego wczesniejszych książek "Dziecko dla początkujcych", Dziecko dla sredniozaawansowanych", "Dziecko dla profesjonalistów" oraz "Dziecko dla zawodowców". Doskonały prezent nie tylko dla mamy ale przede wszystkim dla taty, bo to facet napisał, więc pokazuje na wesoło jak to jest być rodzicem najpierw jednego a potem dwójki dzieci :-)
 
ja zuzię wsadzam teraz maks. 1 raz na tydzień, albo wcale .... ale wiecie kusi czasem ...dzięki Bogu lubimy spacerować i często długo nie ma nas w domku!a na chodzik nie mamy czasu!
 
Teraz można kupić naprawdę dobre jakościowo chodziki z atestami - na pewno nie są to te same, które jeszcze 10 lat temu sprzedawano - o wiele lepsze teraz są w sprzedaży i mi wydaje się, ze opłaca się coś takiego kupić.
 
reklama
Ja jestem ZA, ale używanie z głową mówię o kilku, kilkunastu minutach dziennie. Szkodliwe to może i by było, ale jeśli dziecko siedzi w nim całymi dniami. My mieliśmy taki fajny z chicco, zawsze jak musiałam mieć chwilkę wolną to maluchy wkładałam i ładnie się poruszały. A mieszkanie mamy piętrowe, schodów u nas co niemiara i dlatego wybraliśmy taki ze stopererami , które uniemożliwiały spadnięcie ze schodów.
 
Do góry