reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cholestaza ???

Dołączył(a)
9 Sierpień 2009
Postów
9
Wczoraj nagle zaczęły mnie swędzieć stopy i ręce, wiedziałam wcześniej o tej chorobie wiec zaczęłam sobie o niej czytać:-( no i oczywiście zaczęło mnie swędzieć wszystko :-D:-D:-D. Czy któraś z was ma z tym problem? Jestem w 31tyg. i trochę się boję, chyba zrobię badania. Macie jeszcze jakieś inne objawy? A może to od kofeiny? Mam niskie ciśnienie i pije ją jak się słabo czuję:zawstydzona/y: Czy to możliwe że za dużo wypiłam tej coli i to przez to??
 
reklama
hejka
gdybac to sobie mozna czy od coli czy nie
jesli duzo pijesz to wiesz najzdrowsze to to nie jest, zawsze mooglo troche podrażnić wątrobe ale nie tak bny cos ci dolegalo oprocz niestrawnosci (to tak na moj rozum) a na cholestaze to najlepiej badania
chyba enzymy wątrobowe i bilirubina, a jeszcze lepiej zadzwon do swojego gina i zapytaj jakie to powinny byc badania krwi, i z wynikami koniecznie idz do lekarza prowadzącego,
pozdrawiam
 
Do góry