reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chora mama - nasze domowe sposoby

reklama
Dziewczyny jak radzicie sobie z jelitowka? Juz w nocy byłam na pogotowiu po zastrzyk , dzwoniłam w dzien do mojego gina mówił cos o czopkach czekam na dostawę właśnie ... Wzięłam tez paracetamol bo głowa mnie tłukla niemiłosiernie... Cały dzien śpię juz nie wymiotuje na szczęście ale to dlatego ze nie bardzo mam czym zmufzmam sie do picia i jedzenia choć owoców ...
 
Em ka bardzo Ci współczuję, też to przechodziłam, u mnie jedynie lekkostrawna dieta, dużo, dużo płynów, nie pamietam,ale chyba wypiłam smektę, no i odgazowaną coca-colę.
Dużo zdrówka Em ka!
 
Jeśli masz rozwolnienie, polecam najzwyczajniej na świecie łyżkę mąki ziemniaczanej z odrobiną zimnej wody. Smecty itp. są na tej bazie, a po co płacić za coś co masz w domu, a najlepiej działa. No i zwykła ryżówkę sobie ugotuj.
 
reklama
reklama
Do góry