reklama

Chore dziecko a spacer

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez Domeczka28, 26 Październik 2015.

1. Domeczka28

Domeczka28 Zaciekawiona BB

Czy zabieracie chorego malucha na dwór czy izolujecie? Sama już nie wiem, bo jedni mówią, że można zabierać a nawet jest to wskazane, a inni że nie wolno...

2. bada m.

bada m. Fanka BB :)

Uważam, że można spacerować z przeziębionym lub chorym dzieckiem, oczywiście gdy nie gorączkuje. Rozumiem, że mowa jest o dziecku w wózku, a nie biegającym np.trzylatkiem
    Ważne,żeby był to spacer a nie zakupy i przebywanie w zatłoczonych miejscach :tak:

3. reklama
  4. MamAni

MamAni Zaciekawiona BB

5. petla

petla Początkująca w BB

ja tam wole dziecko zostawić na ten czas w domu, wiadomo jak to jest z chorobami u maluchow, lepiej dmuchac na zimno i zrezygnowac ze spacerow- ale to moja opinia ;)

6. Kornelia6

Kornelia6 Zaciekawiona BB

Gdy moje dziecko zaczyna coś łapać zawsze wole zostawić dzień lub dwa w domu niż potem leczyć antybiotykiem. Najgorzej jest z kaszlem bo co najmniej raz w miesiącu mu dolega ale wtedy podaje Dicotuss Baby. Leczenie mokrego i suchego kaszlu nim trwa ok 3 dni i dziecko wraca do zdrowia i szalejemy na dworze. Jeśli chodzi o katar to pomaga woda morska i też problem szybko znika.

7. sandraa24

sandraa24 Początkująca w BB

jak jest początek przeziębienia, pierwsze co robię, to podaję syrop pelavo multi, żeby zahamować chorobę. Jak widzę, że jest dobrze, to wychodzimy

8. Antossia

Antossia Zaangażowana w BB

jeżeli jest to tylko początek czegoś i się nie pogarsza, a ja jeszcze staram się zapobiegać żeby dalej się nie rozwinęło to czemu spacer nie wyjść. Jak będzie się pogarszało to już kolejnego dnia nie, ale czasem spacer lepiej pomoże jak kiszenie w domu.

9. oleśka-a

oleśka-a Zaciekawiona BB

ja mimo choroby zawsze chociaż na 10 min wychodzę na spacer, chociażby do sklepu po chleb.

10. reklama

Poleć forum