reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Choroba czy niejadek

Rozumiem, bo sama to przerabiam. Chodzi o to by nie podawać dziecku ,,śmieciowego jedzenia", bo mimo iż zdrowe nie jest to smakuje, a później trudno zaoferować coś innego, co by dziecku pasowało. My mamy taki problem ze słodkimi rzeczami, bo oczywiście wszyscy mają gdzieś zakazy rodziców ,,ok od czasu do czasu może", ,,nie zaszkodzi, on taki słodki" - każdy myśli, że jest jedyny, tymczasem widujemy się z wieloma osobami i za każdym razem ta sama historia.
Chleb to dobry pomysł, w dodatku zapychacz.
A i też zauważyłam, że rano nie ma apetytu, więc jak się obudzi to je jakoś godzinę później.
Przy wadze mojego dziecka nie mogę sobie zbytnio pofolgować. A i jeszcze jedno - nie porównywać i nie pozwalać innym na głośne uwagi.
Zdecydowanie mas rację. Też mnie wkurza łamanie zakazów rodziców ze słodkimi rzeczami :/ A później to rodzic ma problem, a dziecko uczy się złych nawyków.
 
reklama
Do góry