reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Choroba Gravesa Basedowa - trab

Dołączył(a)
7 Sierpień 2022
Postów
6
Witam, czy są tu mamy, które chorują na Gravesa Basedowa? Jak szybko udało się Wam zbić przeciwciała Trab?
To dla mnie ostatni moment na ciążę, amh jest bardzo niskie. Niestety właśnie dowiedziałam się,że choruje na Gravesa i mam Trab 20 :( jestem załamana.... :(
 
reklama
Hej, ja mam gravesa basedowa i aktualnie jestem w 38 TC, ale u mnie choroba była już uśpiona przed ciążą, w trakcie cały czas pod kontrola, obecnie mam wynik około 1,87
 
Też byłam załamana, bo wiek mnie gonił do ciąży. A tu wyszedł GB. I zakaz zachodzenia w ciążę. Do tego moje badania wychodziły długo źle. TSH nie reagowało na leki. Aż w końcu coś ruszyło i rowno po roku moglam zajść w ciążę
 
Też byłam załamana, bo wiek mnie gonił do ciąży. A tu wyszedł GB. I zakaz zachodzenia w ciążę. Do tego moje badania wychodziły długo źle. TSH nie reagowało na leki. Aż w końcu coś ruszyło i rowno po roku moglam zajść w ciążę
Bierzesz jakieś leki w ciąży?
 
całą ciążę byłam bez leków. Po ciąży nadczynność wróciła bardzo mocno. Jestem po operacji tarczycy.
 
całą ciążę byłam bez leków. Po ciąży nadczynność wróciła bardzo mocno. Jestem po operacji tarczycy.
Właśnie boję się tego nawrotu choroby, że będzie gorzej niż było. Te objawy chorobowe są bardzo męczące. Po jakim czasie miałaś nawrót? Leczyłam się radiojonem?
 
Też byłam załamana, bo wiek mnie gonił do ciąży. A tu wyszedł GB. I zakaz zachodzenia w ciążę. Do tego moje badania wychodziły długo źle. TSH nie reagowało na leki. Aż w końcu coś ruszyło i rowno po roku moglam zajść w ciążę
Cieszę się,że się w końcu udało. Chciałabym zapytać ile wynosiły Twoje traby maksymalnie? Jak szybko spadały? U mnie niestety rosną..właśnie zrobiłam badania i wzrosły do 29 w 2 tygodnie:(
 
reklama
Do góry