reklama

choroba lokomocyjna

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez anecik, 31 Lipiec 2007.

1. anecik

anecik Majowe mamy'09

Mam pytanie do mam których dzieci cierpią na chorobę lokomocyjną. Co polecacie dla maluszka? Mój synek ma 2 latka i kilka zrazy wymiotował w aucie i to na dość krótkiej trasie ok 50 km nawet 3 razy. :confused:

2. isunia

isunia Fanka BB :)

hej anecik ...u nas choroba lokomocyjna to ten sam problem co wasz :-:)-(
    ja juz zakladalam watek o chorobie lomocyjnej http://www.babyboom.pl/forum/4-late...oxyzine-jako-lek-na-chorobe-lokomocyjna-8728/ jesli masz ochote przejzyj sobie moze trafisz na cos ciekawego ...

jesli chodzi o sposoby walki z choroba lokomocyjna u nas najlepiej sprawdzila sie hydroxizina - jednak stosuje ja tylko na dlugie trasy i dosc rzadko
    dzis kupilam lokomotiv w syropku, chce zobaczyc czy mala na niego zareaguje:eek:

inne metody to: ustawilismy fotelik w samochodzie po srodku tak ze mala widzi droge przed soba, staramy sie robic postoje co 20-30 min (jesli mala jedzie bez leku) no i bardzo czesto jezdzimy celowo na krotkie odcinki celem przyzwyczaja malej do jazdy (przynosi to dosc dobre rezultaty :tak:) do tego staramy sie aby auto bylo przewietrzone (zima raczej nie nagrzewamy auta), a latem bardzo dobrze egzamin zdaje klimatyzacja (raz dzieki szybkiemu wychlodzeniu auta powstrzymalismy nadchodzoce wymioty)
    generalnie nauczylismy sie zyc i funkcjonowac z choroba lokomocyjna :-D:-D kazdy wyjazd to reklamowka ciuchow na przebranie (dla wszystkich:cool2:) i kilka recznikow lub pieluch (dobrze sie sprawdzaja gdy mala zaczyna wymiotowac)
    miesiac temu przejechalismy pol europy samochodem choc wszyscy pokali sie w czola :tak::tak:

3. reklama
  4. anecik

anecik Majowe mamy'09

Isunia dziękuję za informację zerknęłam sobie i poczytałam.
    Pozdrawiam

Poleć forum