reklama

Choroba lokomocyjna

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez biala_dama, 13 Lipiec 2009.

1. biala_dama

biala_dama Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    WitamZnacie jakieś dobre sposoby na walkę z choroba lokomocyjną??

2. baby123

baby123 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam Cię, powiem Ci szczerze że od kilku lat mam już z głowy te mdłości podczas podróży, Aviomarin mi pomaga od kiedy go kupiłem nie martwię się kiedy wsiadam do samochodu...Polecam

3. reklama
  4. Befatka1982

Befatka1982 Entuzjast(k)a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja tez uzywam Aviomarin bez niego sie nie ruszam.

5. myszor78

myszor78 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja córka 4-letnia tez ma ch. lokomocyjną od dwóch lat bardzo nasiloną i pomaga tylko Aviomarin. Nie umie jeszcze polykać tabletek, dlatego biorę zawsze połówkę tabletki, rozgniatam na proszek i daję na jakimś słodyczu, np. na wafelku. Wszystkie inne specyfiki to dla mnie ściema, bo ch. lokomocyjna to wynik defektu błędnika a nie żołądka, a one działają ewentualnie na przewód pokarmowy i tyle a Aviomarin to antyhistaminik i działa włąśnie na błędnik...

6. KAgga

KAgga Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja mam córę z chorobą lokomocyjną. Jak była mała to łykała homeopat. potem Aviomarin po którym była śnięta i wycieczki nie miały już takiego uroku.
    A wiecie co nam pomaga( nam bo ja też stara baba choruję)....plaster na pępku. Głupie i sama nie wiem jak to działa ale podpowiedział mi to kolega lekarz, który tak zabezpiecza synów.
    Teraz jeździmy i możemy objadac się w podróży co przed tem było nie do pomyślenia..:-)

7. baby123

baby123 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Też raz spróbowałem tego sposobu i niestety ale nie podziałał, a Aviomarin tak, nie mam juz problemu biorę tabletkę 30 minut przed wyjazdem i jest super podróż. A nie wiecie może czy ta choroba mija z wiekiem bo z takimi opiniami też się spotkałem?

8. Befatka1982

Befatka1982 Entuzjast(k)a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mi nie minęła a ma 27 lat:baffled:.Faktem jest ze nieco zelżała bo jako dziecko potrafiłam zwymiotowac jadąc 3 przystanki autobusem podmiejskim i pociągiem.Teraz pociąg jest ok samolotu nie sprawdzałam bo zawsze brałam wczesniej Aviomarin(siara rzucic pawia na sąsiada):sorry::sorry:
    Autobusy nadal odpadają i samochody tez(jesli jade dłuzej niz godzine) zwłaszcza auta palaczy i takie w których dziwnie pachnie(czytaj śmierdzi bądz ktos przesadza np z choinkami zapachowymi)

A to mnie z tym pępkiem wryło:szok::szok::szok:Przetestuje jak nie zadziała KAgga bedzie na Ciebie;-);-) :-D:-D:-D

9. myszor78

myszor78 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mam 31 lat i tez nie minęła..nie mam złudzeń. Ja wolę zjeśc aviomarin i córce tez dać i być śniętymi niż puszczać pawie....plaster też wypróbowany - haft po pół godzinie jazdy ;-)

10. reklama
  11. victorias

victorias Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziękuję za informacje

12. baby123

baby123 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Aha czyli to może zależeć po prostu od człowieka czy mu przejdzie czy nie. A nie wiecie branie Aviomarinu pomaga w zwalczeniu tej strasznej choroby.

Poleć forum