reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Choroba w ciąży

Mamaona

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Maj 2018
Postów
1 299
hej, jestem w 17tc. Od wczoraj zle się czuje, boli mnie głowa, mam żółty katar i potworne bóle mięśni. Nie mam temperatury, ale pewnie dlatego ze od 4dbi biorę antybiotyk (ginekolog przepisał na paciorkowca) jak to możliwe ze w trakcie antybiotykoterapii dopadła mnie grypa? Czy lekarz mi może coś przepisać czy warto iść dopiero jak będzie temperatura? Pozdrawiam
 
reklama
Rozwiązanie
Antybiotyk dziala tylko na wirusy. Twoje przeziebienie na pewno jest spodowodowane wirusami:-)
Z reszta zawsze przed antybiotykiem robić CRP
Jak wyzej domowe sposoby plus inhalacje jak masz inhalator super sprawa:-)
grypę wywołują wirusy, więc antybiotyki na nią nie podziałają. pozostają Ci domowe sposoby -dużo płynów, herbata z sokiem z malin, cytryną, miodem, syrop z cebuli, itp.
 
Zapewne tak jak pisze poprzedniczka to wirus, najlepiej zacząć leczenie od domowych sposób - mleko z czosnkiem i miodem, herbata z sokiem z malin. Mi osobiście pomaga Pre...nalen w syropie - pobrałam 3 dni i było znacznie lepiej. dużo zdrowia życzę :)
 
Antybiotyk dziala tylko na wirusy. Twoje przeziebienie na pewno jest spodowodowane wirusami:-)
Z reszta zawsze przed antybiotykiem robić CRP
Jak wyzej domowe sposoby plus inhalacje jak masz inhalator super sprawa:-)
 
Rozwiązanie
Do góry