reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Choroby i ich leczenie - leczenie w ciąży i po...

To sie zaczelo 10 dni temu. I nagle tak po prostu zwimiotowal po kapieli. Pozniej po wieczrnym mleczku i pozniej w nocy pare razy.... Narazie czekam bo zmienilam mleczko na aptamil 2 dni temu i czekam az sie przyswoi. No i tak juz jest lepiej jak wczesniej. 3 dni temu wymiotowal mi 3 razy, 2 dni temu i wczoraj dwa razy no dzisiaj narazie raz rano... zobaczymy bo zauwazylam ze zawsze rano i wieczorem wymiotuje. Moze powoli ustanie.
A na jaki Aptamil zmieniłas? Co miałaś wcześniej?
 
reklama
To sie zaczelo 10 dni temu. I nagle tak po prostu zwimiotowal po kapieli. Pozniej po wieczrnym mleczku i pozniej w nocy pare razy.... Narazie czekam bo zmienilam mleczko na aptamil 2 dni temu i czekam az sie przyswoi. No i tak juz jest lepiej jak wczesniej. 3 dni temu wymiotowal mi 3 razy, 2 dni temu i wczoraj dwa razy no dzisiaj narazie raz rano... zobaczymy bo zauwazylam ze zawsze rano i wieczorem wymiotuje. Moze powoli ustanie.

A nie bierzesz jakiś tabletek? Mój mały też ostro wymiotował gdy brałam antybiotyk na zapalenie piersi. Jak odstawiłam to wszystko sie poprawiło.
 
To sie zaczelo 10 dni temu. I nagle tak po prostu zwimiotowal po kapieli. Pozniej po wieczrnym mleczku i pozniej w nocy pare razy.... Narazie czekam bo zmienilam mleczko na aptamil 2 dni temu i czekam az sie przyswoi. No i tak juz jest lepiej jak wczesniej. 3 dni temu wymiotowal mi 3 razy, 2 dni temu i wczoraj dwa razy no dzisiaj narazie raz rano... zobaczymy bo zauwazylam ze zawsze rano i wieczorem wymiotuje. Moze powoli ustanie.

ja bym szorowała do lekarza...
a nie jest tak przypadkiem, że nie można zmieniać firmy mlekowej (że się tak wyrażę)?
 
Hmmmm
Nie wiem czy wam wogóle pisałam że w żylakach po porodzie zrobiły mi się potężne zakrzepy :baffled: Sprawa o tyle poważna że te lubią przemieszczać sie w stronę serca....
Rozpoczełam leczenie tzn rozpuszczanie zakrzepów - dostałam aspiryne 300mg no i co jakis czas na skan byłam wysyłana.
Strasznie długo to trwa ale POWOLI widzę że te twarde kulki pod skórą (zakrzepy) zanikają więc są jakiekolwiek efekty... :tak:
Na uwage jednak zasługuje inny fakt;
Byłam w klinice naczyniowej. Rozmawiałam ze "specjalistą" a ten pyta się mnie czy planuję wiecej dzieci? - No to mówię że i owszem...
"Czy w niedalekiej przyszłości?" - no ja że tak, ale wcześniej oczywiście chciałam zrobić zabieg na te żylaki bo to juz ostatni stopień (sa bodajrze 3st zaawansowania żylaków!)
A on na to że na moim miejscu wstrzymałby sie z zabiegiem i zrobił go dopiero po drugiej ciąży!!!! :shocked2::confused::szok:

Nie rozumiem. Przecież juz teraz było mi cięzko w ciąży z tymi żylakami a teraz napewno sa bardziej nadwyrężone niż przed ciążą...! Na co tu czekać?
On na to: że jak teraz zrobie to i tak w ciazy moga mi wyjść nowe... :baffled:
No a co ma piernik do wiatraka?!?!?
Jak bedzie trzeba to sie drugi raz zabieg zrobi i tyle... No bo przeciez jak ja mam w takim stanie pakowac sie świadomie w ciąże???
Też mi "ekspert" jak z koziej dupy trąbka! :wściekła/y:
Będę w Pl to do mojego żylakowca pójde dowiedzieć się co on na ten temat myśli...
Zobaczcie jak to trzeba zawsze być na pełnych obrotach umysłowych żeby przez jakiegoś palanta w bagno sie nie wkopac... :wściekła/y:
ten w pl powie ci to samo chyba, ale i tak zawsze decyzja należy do ciebie
 
Do góry