reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

choroby w ciąży ( cholestaza , rożyczka, toksoplazmoza..i inne)

Zgadzam się z poprzedniczką. Od kataru nic złego się twojemu dziecku nie stanie! Ale ty wypróbuj domowe sposoby na przeziębienie, bo im szybciej się wyleczysz tym lepiej. W aptece możesz poprosić o coś dla kobiet w ciąży. A jak naprawdę będziesz czuła się źle to idź do lekarza. Są lekarstwa dla kobiet w ciąży i lepiej zaufać lekarzowi i się wyleczyc niż męczyć się bardzo długo.
 
reklama
Nie martw sie, wszystko bedzie dobrze:tak: Ja tez bylam przeziebiona, pilam duzo herbatek z miodem i cytryna i pomoglo:tak::tak::tak:
 
ja jestem w 4 miesiącu i mam okropny katar :crazy: ale jak tylko zaczęłam czuć że może mnie dopaść przeziębienie to poszłam do lekarza żeby się poradzić;-) wole dmuchać na zimne. a teraz leże w łóżeczku i herbatka z cytrynka, cebulka czosnek i soczek malinowy itp. i się kuruję ;-) lekarz mi powiedzial ze nic zlego dziecku nie powinno sie stać.
 
Ja jestem w 19 tc, niedawno byłam u lekarza, bo się przeziębiłam. Zalecił mi pić calcium c 3 razy dziennie i fizjologiczny roztwór wody morskiej w spray'u do nosa i pomogło. Do tego oczywiście stosowałam naturalne metody czyli miód, cytrynka i malinki.Ale dla bezpieczeństwa radzę z każdym przeziębieniem iść do lekarza
 
ja przeszlam nawet antybiotyk wziewny w pierwszym trymestrze - konkretnie bioparox i temp. powyzej 38 st.C.
na goraczke i wszelkiego typu bole - paracetamol
na goraczke - chlodne oglady na glowe, rece i nogi i smarowanie ciala roztworem wody i octu (1:1) ale smarujemy tulow od szyi do pasa i konczyny
mi kilka razy pomoglo oscillococcinum - homeopatyczne i na poczatki infekcji pomaga bardzo!
 
hej dziewczyny jestem w 3 miesiacu ciezy i mam katar juz od paru dni czy to bardzo nie bazpieczne dla mojego dziecka martwie sie bo m pierwszych miesiacach niektore wirusy moga wywolac wady plodu powiedzcie co o tym myslicie moze ktoras z was miala podobny problem

Najlepiej będzie, jak odwiedzisz lekarza :tak:.
Ja w ciąży byłam przeziębiona 7 razy, ale to nie miało wpływu na zdrowie mojego synka. Gdyby nie to, że w czasie porodu doszło do niedotlenienia, urodziłby się zupełnie zdrowy.
 
Mnie też dwa razy na początku ciąży złapało mocne przeziębienie,leczyłam się domowymi sposobami :-)czosnek,syrop z cebuli . Ale polecam też leki homeopatyczne takie jak oscillococcinum,naprawdę działa :-)
 
ja przeszlam nawet antybiotyk wziewny w pierwszym trymestrze - konkretnie bioparox i temp. powyzej 38 st.C.
na goraczke i wszelkiego typu bole - paracetamol
na goraczke - chlodne oglady na glowe, rece i nogi i smarowanie ciala roztworem wody i octu (1:1) ale smarujemy tulow od szyi do pasa i konczyny
mi kilka razy pomoglo oscillococcinum - homeopatyczne i na poczatki infekcji pomaga bardzo!
no antybiotyk to naprawde ciezka sprawa ja to troche uzywalam otrivinu dla niemowlat zeby czociaz troche powietrza nosem zlapac
 
reklama
Do góry