reklama

Choroby zakaźne naszych Maluszków

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez karolkaz, 23 Kwiecień 2007.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. karolkaz

karolkaz Fanka BB :)

Ospa Antka przekonała mnie do założenia nowego wątku..mam nadzieje że będzie przydatny:tak: :tak:

2. karolkaz

karolkaz Fanka BB :)

Antka ..w sumie też wzięło tak od niedzieli ..plamki się pojawiły własnie w niedziele ...a dzisiaj już zrobiły się nacieczone płynem...wiec szybki kurs do lekarza i apteki w wykonaiu męza i już wiedzieliśmy na czym stoimy...Mały temp. ma tak róznie ..najpierw 37.2 a potem urosło do 38.0 i dałam ibufen dla dzieci...i dostaje isoprinosine (przeciwirusowe) wapno do smarowania pudroderm i na goraczke właśnie ibufen

Ja obsypana jestem dokumentnie i wyglądam koszmarnie przepisany mam Heviran, wit.C , i do smarowania pudroderm i jakby było źle to mam wziąć antybiotyk albo zgłosić się do szpitala.:-( :-(

3. reklama
  4. viola30

viola30 marcowa mama'06 Entuzjast(k)a

karolka powiem z wlasneoig o doswiadczenia fiolet jest o niego lepszy jak malego wysmarowalm pudrodremem to oczy tak sobie zatral ze tragegia fakt ze wygladal jak bandyta :-) ale szybciej wysusza i jest lepszy do smarowani pupy i innych okolic intymnych Tobie rowniez polecam :-D

szybkiego powrotu do zdrowia dla Ciebie i Antosia :-)

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum