reklama

Chorwacja

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez patrycja24berlin, 23 Maj 2011.

1. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Dziewczny macie jakies sprawdzone miejsca w Chorwacji? najlepiej jakies apartamenty na 4 osoby...przyjazne dzieciom...mam 5-cio letnia corke,zabieramy tez moja mame...Bylam juz raz tam na urlopie ale chcemy w tym roku tez sie tam wybrac-jeszcze w czerwcu i chcialabym zeby miasto bylo wieksze..albo przynajmniej zeby blisko bylo i co pozwiedzac i plaze fajne...moze nie az tak zaludnione jak w pl ;) z gory Wam dziekuje za sugestie :) jeszcze bardziej bede cieszyla sie z linkow :)

2. plastelinka5

plastelinka5 Fanka BB :)

hej :) Ja wybieram się w sobotę z mężem i roczną córeczką. Jedziemy samochodem i bedziemy mieszkac pod namiotem (bylismy już gdy Gabi miała 4 miesiące i było super) są na campingu i w okolicy również apartamenty. Wyspa Hvar ( Jagodna,Stari Grad, sv.Niedjela, Ivan Dolac)

3. reklama
  4. misia_86

misia_86 Fanka BB :)

Cześć, ja polecam południe Chorwacji - tak na południe od Splitu. Dojazd teraz jest już dobry dzięki autostradzie - nie wiem czy już ją dociągnęli do Dubrownika. Ja jestem zauroczona samym Dubrownikiem więc szczerze polecam apartament gdzies w tej okolicy. Mogłabym wsiąść nawet dzisiaj w samochód i tam jechać... :)

Poleć forum