reklama

chory dzieciaczek

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez kaśka76, 16 Maj 2006.

1. kaśka76

kaśka76 Fanka BB :)

mam problem, bo Piotrek ma spory katar i kaszle często, ale nie ma gorączki czy stanu podgorączkowego - nie wiem czy iść z nim do pediatry czy przeczekać?????? wiem, że przewiało go w tym cholernym szpitalu na obserwacji po stłuczce, bo tam wszędzie przeciągi były.

2. iwosz

iwosz Czerwcowa mama'08

idź dla pewnosci - niech go osłucha - lepiej dmuchać na zimne

3. reklama
  4. maga_86

maga_86 mama jagódki ciągutki

idąc nic nie tracisz, możesz tylko zyskać...ja na twoim miejscu nawet bym się nie wahała..

5. KingaP

KingaP Gość

kasiu, ja tez bym poszła. lepiej dmuchać na zimne.

A Piotruśkowi pewnie nic nie jest :) Moja Karola tez często kicha :)

6. pytia

pytia Fanka BB :)

Kasiu, ja też bym ci radziła pójść na wszelki wypadek. Możesz do noska kropić mu wodę morskę, katar wtedy szybciej zejdzie.

7. kaśka76

bylam, mamy bakterię jakąś, przywleczoną ze szpitala. baktrim i nurofen i syropek do picia. a na dworek możemy wychodzić normalnie, tylko coby barrdzo nie wiało.

8. KingaP

KingaP Gość

ale wy macie przeboje! nie zazdroszczę :(

9. kaśka76

Kinga: tylko sie nie śmiej, ale lekarka mi powiedziała, że chyba zacznie wierzyć, żźe Piotrka ktoś uroczył. ::)

10. reklama
  11. benita_29

benita_29 Marcowa mama 2006

Kaska,ja o tym zaczelam powaznie myslec jeszcze jak bylam w ciazy.Dlatego jak wychodzilam gdziekolwiek to zwieszalam sobie na szyji takiego kamyczka niebieskiego,ktory mial mnie chronic(i nie urodzona jeszcze Majeczke) przed zlymi ludzmi.A kiedy Majka sie urodzila to zawieszam jej ten kamyczek na ubrankach,a najbardziej kiedy sie wybieramy do tesciowej,albo kiedy ona do nas przyjezdza.Wiem ze to bardzo glupie,ale tak sie czuje spokojniejsza.

12. KingaP

KingaP Gość

mi tylko wystarczy napisać: tylko sie nie śmiej i zgadnij co zrobiłam? hihihi :D

Poleć forum