reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

chory dzieciaczek

kaśka76

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
mam problem, bo Piotrek ma spory katar i kaszle często, ale nie ma gorączki czy stanu podgorączkowego - nie wiem czy iść z nim do pediatry czy przeczekać?????? wiem, że przewiało go w tym cholernym szpitalu na obserwacji po stłuczce, bo tam wszędzie przeciągi były.

reklama

iwosz

Czerwcowa mama'08
Rozwiązania
0
idź dla pewnosci - niech go osłucha - lepiej dmuchać na zimne

maga_86

mama jagódki ciągutki
Rozwiązania
0
idąc nic nie tracisz, możesz tylko zyskać...ja na twoim miejscu nawet bym się nie wahała..

K

KingaP

Gość
kasiu, ja tez bym poszła. lepiej dmuchać na zimne.

A Piotruśkowi pewnie nic nie jest :) Moja Karola tez często kicha :)

pytia

Rozwiązania
0
Kasiu, ja też bym ci radziła pójść na wszelki wypadek. Możesz do noska kropić mu wodę morskę, katar wtedy szybciej zejdzie.

kaśka76

Rozwiązania
0
bylam, mamy bakterię jakąś, przywleczoną ze szpitala. baktrim i nurofen i syropek do picia. a na dworek możemy wychodzić normalnie, tylko coby barrdzo nie wiało.

kaśka76

Rozwiązania
0
Kinga: tylko sie nie śmiej, ale lekarka mi powiedziała, że chyba zacznie wierzyć, żźe Piotrka ktoś uroczył. ::)

benita_29

Marcowa mama 2006
Miasto
Nowy Dwór Mazowiecki
Rozwiązania
0
kaśka76 pisze:
Kinga: tylko sie nie śmiej, ale lekarka mi powiedziała, że chyba zacznie wierzyć, żźe Piotrka ktoś uroczył.  ::)
Kaska,ja o tym zaczelam powaznie myslec jeszcze jak bylam w ciazy.Dlatego jak wychodzilam gdziekolwiek to zwieszalam sobie na szyji takiego kamyczka niebieskiego,ktory mial mnie chronic(i nie urodzona jeszcze Majeczke) przed zlymi ludzmi.A kiedy Majka sie urodzila to zawieszam jej ten kamyczek na ubrankach,a najbardziej kiedy sie wybieramy do tesciowej,albo kiedy ona do nas przyjezdza.Wiem ze to bardzo glupie,ale tak sie czuje spokojniejsza.

reklama
K

KingaP

Gość
kaśka76 pisze:
Kinga: tylko sie nie śmiej, ale lekarka mi powiedziała, że chyba zacznie wierzyć, żźe Piotrka ktoś uroczył. ::)
mi tylko wystarczy napisać: tylko sie nie śmiej i zgadnij co zrobiłam? hihihi :D

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
olaluczak Potrzebuję porady 4
M Potrzebuję porady 24
A Zdrowe dziecko 36
K Zdrowe dziecko 7

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry