reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chory kręgosłup a poród

G

gość _199

Gość
Hej dziewczyny, potrzebuję porady.
Mam chory kręgosłup - kręgozmyk. Zupełnie nie wiem do kogo się udać po poradę na temat tego w jaki sposób mam rodzić. nie jestem pod opieką żadnego lekarza, bo tego się nie leczy, trzeba po prostu ćwiczyć, żeby wada się nie pogłębiała.
Może któraś z was też ma taką wadę kręgosłupa i mogłaby mi cokolwiek doradzić ;D
 
reklama
Rozwiązanie
ja już znalazłam ortopedę, który nie zbagatelizował problemu i powiedział, że poród naturalny mógłby mi zrobić krzywdę. Na szczęście wszystko się rozwiązało.
To jest doktor czy osoba, która ma doktorat z rehabilitacji ? Bo jeżeli nie jest lekarzem, to nie wiem czy może dać jakieś zaświadczenie.
Tak to jest doktor i ma 2 specki i swoją klinikę rehabilitacji wiem że długie kolejki są do niej. Dostałam się tam po znajomości bo jestem jej bardzo daleką rodziną nawet się nie znamy szczerze ale może coś mi pomoże odnośnie mojego kręgosłupa i tego zaświadczenia. Szczerze gdyby nie przypadek nie wiedziałabym że skolioza może być przeciwwskazaniem do porodu naturalnego. Ale ostatnio skolioza się pogłębiła bo mój palec wskazujący i...
reklama
Ja mam skolioze i od ponad roku drętwieja mi nogi głównie ręka prawa i noga prawa,
Idę jutro do lekarza rehabilitacji zobaczymy co powie na moje badania.
ja już znalazłam ortopedę, który nie zbagatelizował problemu i powiedział, że poród naturalny mógłby mi zrobić krzywdę. Na szczęście wszystko się rozwiązało.
To jest doktor czy osoba, która ma doktorat z rehabilitacji ? Bo jeżeli nie jest lekarzem, to nie wiem czy może dać jakieś zaświadczenie.
 
ja już znalazłam ortopedę, który nie zbagatelizował problemu i powiedział, że poród naturalny mógłby mi zrobić krzywdę. Na szczęście wszystko się rozwiązało.
To jest doktor czy osoba, która ma doktorat z rehabilitacji ? Bo jeżeli nie jest lekarzem, to nie wiem czy może dać jakieś zaświadczenie.
Tak to jest doktor i ma 2 specki i swoją klinikę rehabilitacji wiem że długie kolejki są do niej. Dostałam się tam po znajomości bo jestem jej bardzo daleką rodziną nawet się nie znamy szczerze ale może coś mi pomoże odnośnie mojego kręgosłupa i tego zaświadczenia. Szczerze gdyby nie przypadek nie wiedziałabym że skolioza może być przeciwwskazaniem do porodu naturalnego. Ale ostatnio skolioza się pogłębiła bo mój palec wskazujący i paluch prawej strony sobie się coraz bardziej sztywny.
 
Rozwiązanie
Do góry