reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chory maluszek

Dzieki ci bardzo napewno sprobuje bo nadal nie widac poprawy i wiecej jak pewne ze od jutra znow bedziemy na zastrzykach. Ilez w koncu tak male dziecko przyjmowac antybiotykow. Szkoda tylko ze nazwy nie pamietasz. Jakby ci sie cos przypomnialo to napisz prosze bo juz boje sie co bedzie dalej. W koncu wyladujemy w szpitalu. Pozdrawiam
 

Załączniki

  • Zdjęcie0055J.jpg
    Zdjęcie0055J.jpg
    677,4 KB · Wyświetleń: 138
reklama
Hurra udalo sie tym razem uniknac zastrzykow. Wczoraj troche sie wkurzylam na lekarza bo kazal mi dawac mu flegamine w kroplach a jemu to nie pomoglo i kupilam ambroksol i od razu byla poprawa. Dzis lekarka go obsluchala i stwierdzila ze jest o wiele lepiej. No i kazala dawac... ambroksol. Nie mogla tak odrazu? Mam nadzieje ze narazie Mateuszek zakonczy to chorowanie ale pewnie zludna ta moja nadzieja.
 
Ambroksol jest lekiem syropem wykrztusnym, pomocny w zapaleniu oskrzeli. Jest stosowany dopiero od 1 roku zycia ale pani w aptece po prostu radzila podac troche mniejsza dawke. Pomogl bardzo. Pozdrawiam
 
To ja napiszę co dostaliśmy na biegunkę u Jasia: Nifuroksazyd - na wypadek gdyby była to biegunka spowodowana przez bakterie 3 x po 1/3 łyżeczki, przeciw odwodnieniu Orsalit - najlepiej 400 ml na dobę oraz marchwianka z Hippa i jeszcze lakcid 2xdziennie na odbudowę flory bakteryjnej jelit.

Abroksol znam, stosowałam za każdym razem gdy Piotrus miał kaszel, faktycznie szybko działa.
 
No i ja sie moge udzielic :dry:
Sewi juz 3 dzien choruje na grype zoladkowa
Lekarka przepisala nam lacidofil (podawalam mu to zanim jeszzce nie poszlismy do lekarza - bo to akurat mialam na biegunke) i bierze 2 x dziennie po 1 kapsulce po 30 mijnutwym rozpuszczeniu i Biseptol stosujemy 2 x dziennie po 4 ml (lek stosuje sie zaleznie od wagi)
 
No i mamy przeziebienie, maly zarazil sie od M. Daje mu Lipomal i biostymine, mam nadzieje ze jakos sie wylizemy bez antybiotyku:confused2:Nie ma goraczki jest dosc wesoly ma apetyt to chyba nie jest tak zle.
 
No i niestety mamy zapalenie oskrzeli, na szczescie poczatek. Ale u nas taka grypa panuje ze nic dziwnego ze sie zarazil:no:Dostal antybiobiotyk jakas dziwna nazwa pierwszy raz go ma i podaje sie raz na dobe:nerd:
 
na zapalenie oskrzeli daję małemy klacid antybiotyk oraz flavamed to mi lekarz za[pisał a czy mogę zamias tego flawamed dawać ten ambrrosol..? bo ten flavamed chyba do kitu
 
reklama
Do góry