reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chory maluszek

reklama
Tak mozesz smialo zmienic na ambroksol, jest o wiele lepszy. Flawamed u nas tez nie pomagal. Oklepuje kladac malego na kolanach i robie z reki taka lodeczke. Pozdrawiam
 
Kurcze a juz myslalam ze jest lepiej a maly dzis znow strasznie marudny, wiecej kaszle, mam nadzieje ze znow nie osiadziemy sie u lekarza:no:U nas w domu wszyscy chorzy tylko odpukac ja sie trzymam:baffled:
 
Dziewczyny ale flavamed to własnie amroksol tylko pod inna postacia
Mój Kuba jak ma zapalenia krtani to tylko własnie flavamed mu podaje i oklepuje dlatego ze u nas ambroksol na recepte a flavamed nie
 
Oliwierek na zapalenie krtani miał przepisany Dexaven pomógł błyskawicznie. Biedaczek w nocy kaszlisko go dusiło a po dwóch pierwszych dawkach już śladu nie było po nim tylko czasem odchrząkiwania.
 
Aniu jest tez jeszcze jedna zasadnicza roznica, miedzy flavamedem a ambrosolem. Ten drugi jest o polowe tanszy i nie wiedziec czemu ale u nas lepiej sie sprawdzal ambrosol czy ambroksol bez roznicy. :tak:Syneczki a o Dexaven nie slyszalam jeszcze czy jest na recepte? Narazie nie jest tak zle mam nadzieje jakos go wykurowac:tak:
 
a ile razy okepujeie malca? u nas to jest problem bo mały mi uieka z kolan musze go innymi sposobami oklepywaccccc tylko że ona się zabardzo nie daje .. w tym propblem /..długo tak oklepujecie?
 
Ja dlugo nie oklepuje bo tez tego maly nie lubi i ucieka, ze trzy razy na dzien, zwlaszcza rano bo mu sie przez noc nazbiera
 
reklama
Do góry