reklama

Chrupki kukurydziane

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez pata234, 8 Maj 2008.

1. pata234

pata234 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czesc dziewczyny,mam pytanko.Dajecie swoim dzieciom do jedzenia zwykłe chrupki kukurydziane?Słyszałam ze bardzo psują się od nich ząbki.

2. irfinka

irfinka psotnisia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    pierwsze slysze moj maly nie ma jeszcze zabkow i dostaje chrupki kukurydziane bezglutenowe i niby po czym maja sie psuc??? jak tam tylko sktobia kukurydziana i sol:baffled:

3. reklama
  4. Madźka27

Madźka27 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no dokładnie:tak:mój synek tez dostaje bezglutenowe chrupki kukurydziane. a zęby mogą się od tych smakowych psuć:dry:

5. ewelka41

ewelka41 Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja tez daje mojemu maluszkowi chrupki kukurydziane bezglutenu

6. paollka

paollka czerwcowa mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    też mi się wydaje,że mogą się psuć od tych smakowych...;-) kukurydziane jak najbardziej,,oczywiście bezglutenowe:blink:

7. miecia

miecia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja sie zajadala przez ok tydzien kukurydzianymi a teraz nie chce ich :( ale za to wsuwa chlebki ryzowe. te bez soli oczywiscie.

8. Ankami

Ankami mamy lipcowe'07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    pewnie w tym sensie mogą się psuć zęby, że takie rozmiękczone chrupki łatwo się do nich przyklejają, pewnie zostają gdzieś w bruzdach i między zębami i wypadałoby myć po nich zębole...

9. Mamusia Blaneczki

Mamusia Blaneczki <3

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja Blaneczka wcina flipsiaki i to wszystkie , zawsze wieczorkiem i rano myjemy zabkiwiec raczej nie powinno jej sie nic tam psuc ...zreszta czy to nie jest rodzinnie przekazywane ? np . psucie sie zabkow u maluszkow??:zawstydzona/y::-p?

10. reklama
  11. milka1980

milka1980 sierpniowa mama' 07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja tez pierwszy raz zeby od chrupek kukurydzianych psuly sie zabki:szok: no ale coz moja mala od 5 miesiaca je wcina i bardzo je lubi,a wczoraj kupilam jej graduate snack food z gerbera takie rozpuszczajace sie chrupeczki o smaku bananowm:-D.Na pudelku niby pisze zeby podawac rocznemu dziecku ale co tam jak mala ma zabki i slicznie sobie nimi radzi i jeszcze nic jej nie dolega to czemu byz nie nie mogla juz ich sobie ciamkac no Nie?;-)

12. madziulik

madziulik Mama Lijki ur 20.09.2007

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hmmm... Myślę że bardziej mogą się psuć np.od herbatek i soków niż od chrupek. Moja wcina chrupasy i nie mam absolutnie żadnych wyrzutów sumienia :tak:

Poleć forum