reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Chrupki kukurydziane

pata234

Zaciekawiona BB
Miasto
Piotrkw Tryb.
Rozwiązania
0
Czesc dziewczyny,mam pytanko.Dajecie swoim dzieciom do jedzenia zwykłe chrupki kukurydziane?Słyszałam ze bardzo psują się od nich ząbki.

reklama

irfinka

psotnisia
Miasto
Nowy Targ
Rozwiązania
0
pierwsze slysze moj maly nie ma jeszcze zabkow i dostaje chrupki kukurydziane bezglutenowe i niby po czym maja sie psuc??? jak tam tylko sktobia kukurydziana i sol:baffled:

Madźka27

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
pierwsze slysze moj maly nie ma jeszcze zabkow i dostaje chrupki kukurydziane bezglutenowe i niby po czym maja sie psuc??? jak tam tylko sktobia kukurydziana i sol:baffled:
no dokładnie:tak:mój synek tez dostaje bezglutenowe chrupki kukurydziane. a zęby mogą się od tych smakowych psuć:dry:

ewelka41

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
ja tez daje mojemu maluszkowi chrupki kukurydziane bezglutenu

miecia

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Moja sie zajadala przez ok tydzien kukurydzianymi a teraz nie chce ich :( ale za to wsuwa chlebki ryzowe. te bez soli oczywiscie.

Ankami

mamy lipcowe'07
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
pewnie w tym sensie mogą się psuć zęby, że takie rozmiękczone chrupki łatwo się do nich przyklejają, pewnie zostają gdzieś w bruzdach i między zębami i wypadałoby myć po nich zębole...

Miasto
Northampton || UK
Rozwiązania
0
Moja Blaneczka wcina flipsiaki i to wszystkie , zawsze wieczorkiem i rano myjemy zabkiwiec raczej nie powinno jej sie nic tam psuc ...zreszta czy to nie jest rodzinnie przekazywane ? np . psucie sie zabkow u maluszkow??:zawstydzona/y::-p?

milka1980

sierpniowa mama' 07
Miasto
Kanada,windsor
Rozwiązania
0
Ja tez pierwszy raz zeby od chrupek kukurydzianych psuly sie zabki:szok: no ale coz moja mala od 5 miesiaca je wcina i bardzo je lubi,a wczoraj kupilam jej graduate snack food z gerbera takie rozpuszczajace sie chrupeczki o smaku bananowm:-D.Na pudelku niby pisze zeby podawac rocznemu dziecku ale co tam jak mala ma zabki i slicznie sobie nimi radzi i jeszcze nic jej nie dolega to czemu byz nie nie mogla juz ich sobie ciamkac no Nie?;-)

reklama

madziulik

Mama Lijki ur 20.09.2007
Miasto
Leeds (UK)
Rozwiązania
0
Hmmm... Myślę że bardziej mogą się psuć np.od herbatek i soków niż od chrupek. Moja wcina chrupasy i nie mam absolutnie żadnych wyrzutów sumienia :tak:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry