reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrupki kukurydziane

Skoro ząbki naszych maluszków miałyby się psuć od chrupek kukurydzianych to od czego miałyby sie nie psuć??:confused: Przecież dzieci poza chrupkami jedzą jeszcze inne rzeczy.. piją soki, herbatki, mleko itd.. nie można popadać w paranoję.. większość jest uwarunkowana genetycznie więc jak mają sie popsuć to i tak się popsują choćby dziecku co 5 min myć ząbki.. :sorry2:
 
reklama
a tak z innej beczki a od kiedy dajecie te chrupki?
moja ma 6 miesięcy poczekać jeszcze czy juz dawać do glamania?
 
gagulcu a nie przeszkadza to,że ona bez zębna kobitka tzn chodzi mi czy sie jakoś nie udławi bo chyba jak nie ma zębów to sie jakoś rozpuszcza czy jak?
 
gagulcu a nie przeszkadza to,że ona bez zębna kobitka tzn chodzi mi czy sie jakoś nie udławi bo chyba jak nie ma zębów to sie jakoś rozpuszcza czy jak?
Natka ja daję Szymkowi chrupki od 5 miesiąca:tak::tak: one się rozpływają dziecku w buźce więc nie ma ryzyka, że szkrab zakrztusi się jakimś okruszkiem:no:;-) dla smyka to ogromna frajda, że może pociamkać coś co ma w rączce a na obolałe dziąsełka nie ma lepszego masażu:tak:
 
Dalam niuni ale była zadowolona a jaka spokojna i smakowło jej bardzo,na początek dostała 3 to zaczeła płakać że chce więcej.
 
reklama
To takie zwykle pokręcone naprawde jej smakowaly jutro też dostanie.To że moja lubi nieznaczy że twojej niuni będą smakowac.
 
Do góry