reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrypka u 3 miesięcznego niemowlaka

anik.

Mama Krzysia :)
Dołączył(a)
10 Wrzesień 2011
Postów
6 017
Miasto
małopolskie
Witam,

mam pytanie dotyczące chrypki u mojego maleństwa... Od miesiąca mały momentami lekko chrypi przy oddychaniu, przy czym osłuchowo jest czyściutko - płuca, oskrzela to wszystko jest ok. Żeby wysłuchać chrypkę, trzeba poczekać, aż ona przyjdzie... mnie to brzmi jak zbyt duża ilość śliny, która spłynęła, a synek nie dał rady jej przełknąć (a ślini się strasznie i pcha wszystko do buźki), czy to możliwe? Pozdrawiam :)
 
reklama
a nie masz wrazenia ze jak malemu sie odbije po jedzeniu to juz nic mu tam nie furczy??bo moj maluszek tez tak mial i jak odbil sobie do porzadku po jedzeniu to mu to mijalo.ja tez mialam wrazenie ze to wszystko siedzi na plucach ale byly czyste.pozdrawiamy:-)
 
Muszę na to zwrócić uwagę, bo mam wrażenie, że mój w ogóle ostatnio się zbuntował jeśli chodzi o odbijanie... mogę go nosić, poklepywać, spacerować a i tak nie zawsze odbije... Nie martwi mnie to jednak aż tak bardzo, ponieważ nie ma brzuszkowych dolegliwości z tym związanych :) Możliwe jednak, że to nasiliło się to w momencie, jak skończyło odbijanie, poobserwuję. Dzięki :)
 
Do góry