reklama

Chrypka u 3 miesięcznego niemowlaka

Temat na forum 'Forum pediatryczne' rozpoczęty przez anik., 12 Sierpień 2012.

1. anik.

anik. Mama Krzysia :)

Witam,

mam pytanie dotyczące chrypki u mojego maleństwa... Od miesiąca mały momentami lekko chrypi przy oddychaniu, przy czym osłuchowo jest czyściutko - płuca, oskrzela to wszystko jest ok. Żeby wysłuchać chrypkę, trzeba poczekać, aż ona przyjdzie... mnie to brzmi jak zbyt duża ilość śliny, która spłynęła, a synek nie dał rady jej przełknąć (a ślini się strasznie i pcha wszystko do buźki), czy to możliwe? Pozdrawiam :)

2. kachaa28

kachaa28 Fanka BB :)

a nie masz wrazenia ze jak malemu sie odbije po jedzeniu to juz nic mu tam nie furczy??bo moj maluszek tez tak mial i jak odbil sobie do porzadku po jedzeniu to mu to mijalo.ja tez mialam wrazenie ze to wszystko siedzi na plucach ale byly czyste.pozdrawiamy:-)

3. reklama
  4. anik.

anik. Mama Krzysia :)

Muszę na to zwrócić uwagę, bo mam wrażenie, że mój w ogóle ostatnio się zbuntował jeśli chodzi o odbijanie... mogę go nosić, poklepywać, spacerować a i tak nie zawsze odbije... Nie martwi mnie to jednak aż tak bardzo, ponieważ nie ma brzuszkowych dolegliwości z tym związanych :) Możliwe jednak, że to nasiliło się to w momencie, jak skończyło odbijanie, poobserwuję. Dzięki :)

5. kachaa28

kachaa28 Fanka BB :)

jak moj nie chcial odbic to poklepywalam go po pupci kilka razy a potem po pleckach:-)nie ma za co i polecam sie na przyszlosc;-)pozdrawiamy:rofl2:

Poleć forum