reklama

Chrzciny- czyli co jak i kiedy.......

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2012' rozpoczęty przez asiuk, 8 Marzec 2012.

1. asiuk

asiuk październikowa mama 2006

Chrzest- to ważne wydarzenie, ale też czasem kosztowne, wystawne lub mniej. Tu się chwalimy, wklejamy zdjęcia, radzimy, proponujemy-wszystko w temacie CHRZEST :-)

2. myszka2607

myszka2607 Fanka BB :)

My mamy już 18 marca:-) Przyjęcie na 13 osób + Mati w restauracji w pobliżu, tylko najbliższa rodzina i chrzestni (najlepszy kumpel Ł. i moja bratowa). W tej restauracji będzie fotograf i mamy dostać później 2 zdjęcia gratis od restauracji a resztę ewentualnie kupić.

3. reklama
  4. renna

renna Fanka BB :)

My też 18 marca:-). Tylko uzbierało się nam troszkę więcej osób:szok:

5. Magdalena0713

Magdalena0713 Fanka BB :)

My chrzciny zaplanowaliśmy na Poniedziałek Wielkanocny :) Przyjęcie w domu - będzie około 30 osób, więc będziemy miały z teściową niezły wycisk w czasie przygotowań i w dniu chrztu... Ale damy radę... ;-)

6. malutkans

malutkans Fanka BB :)

7. Citronka

Citronka Fanka BB :)

my chrzcimy dopiero na początku maja bo chrzestna musi z Niemiec dojechać a akurat przyjeżdża na komunię więc nie chcemy jej dwa razy fatygować. W ogóle u nas będzie trochę nietypowo bo Wojtuś będzie miał dwie matki chrzestne :-) Gości będzie 16 lub 18 więc musimy imprezkę zrobić w lokalu bo w mieszkanku tylu nie pomieszczę więc niestety muszę z kaski wyskoczyć :-( Magdalena zazdroszczę Ci że pomieścisz w domku tylu gości.

8. malutkans

malutkans Fanka BB :)

Citronka nasz Fabian ma tez 2 chrzestne :):)

9. Anisia84

Anisia84 Fanka BB :)

My chrzciny robimy w niedzielę Wielkanocną. Przyjęcie ok. 20 osób i robimy w domu, fajnie, że się zejdzie ze świętami:) Nad ubrankiem jeszcze myślę, na pewno będzie jakiś fajowy garniturek, a do tego płaszczyk biały będę chciała kupić:) O takie coś:

4526.jpg

Ostatnia edycja: 9 Marzec 2012
  10. reklama
  11. ch_aga

ch_aga Mama Misia, Żona Miśka

A ja z chrztem czekam na cieplejsze dni. Wybaczcie ale mi nie podobają się garniturki niemowlęce. Mój Mateuszek miał całe bawełniane ubranko, raczej nie krępowało mu ruchów. O takie: IMGP2002.jpg
    Teraz chciałabym coś podobnego.
    Pozdrawiam

12. Citronka

Citronka Fanka BB :)

Ja też nie kupuję garniturka. Preferuję ubranko które jeszcze wykorzystam. wiktor wyglądal tak P9180547.jpg P9180515.jpg

Poleć forum