reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny - kiedy, gdzie? zdjęcia ......

reklama
U nas chrzciny były szybko bo jak mała miała 6 tygodni:-)Nineczka ja tez juz mysle o imprezie na roczek ostatnio naliczyłam 25 osób:tak:szkoda ze to nie bedzie lato bo bym zrobiła imprezke na świeżym powietrzu
 
a ja nie lubię takich imprez...tzn lubię ale jak nie muszę nic organizować...hi, hi, hi...z natury to ja leniuch jestem. ale dzięki za ciepłe słowa. no to dziewczyny rączki na amen i prosimy Pana Buczka o piękną pogodę na niedzielę;-):-D:tak:
 
Aniu, pogoda musi być :tak:.No bo jak to tak - Lilci chrzest bez słoneczka :no:.Będzie grzało, świeciło, niebo będzie błekitne i w ogóle wszystko będzie super ;-)
Ja, jak sobie pomyślę o roczku to mnie dreszcze przechodzą.Bo ja w ogóle nie lubię tego typu rodzinnych posiedzeń.A jeszcze jak trzeba coś przygotować :baffled:.Ale do listopada jeszcze daleko, więc nie zamęczam się tym zbyt często ;-)
 
To my tez trzymamy za piekna pogodę na chrzcie Lilci, napewno bedzie pięknie wyglądała. Anii czy zamówiłaś jej już fryzjera na niedziele:-D;-)
tez nie lubie takich imprez, ale urodziny Olki jakoś wyjątkowo jak narazie dobrze znosze to liczę ze z Konradem tez bedzie ok.:-D
 
he, he Patija... moja rodzona siostra jest fryzjerką a w dodatku będzie ona chrzestną Lili więc moja córcia ma fryzurę zapewnioną...:-)
 
No to Lila bedzie miala supcio fryzurke:-)A my roczku nie robimy, tylko my w trojke, tort i prezent.Chrzesni za granica nie przyjada, a rodzina meza lubi alkohol na imprezach wiec...Same rozumiecie.Oczywiscie nikogo nie wyrzuce, ale nie chce robic nic wielkiego bo to ma byc jego swieto a nie dziadkow.



 
U mnie będzie większa impreza i co najmniej dwa torty!:sorry2: Będę miała urodzinki 3w1. Moje (07 listopad) Magdy (14 listopad) i Adrianka (30 listopad). Będę się musiała nieżle nagłowic jaak to zrobic, bo jeszcze mój chrześniak ma roczek w listopadzie. Natanielek i Magdusia urodzili się w ten sam dzień!:happy2: Niezły ubaw mnie czeka...
 
reklama
sikoreczka, no to hardkorowy listopad Cię czeka :szok:Nie zazdroszczę :no:.Ale mam nadzieję, że Ci się uda pogodzić wszystkie imprezki i będzie super :tak:.
Ze mną to też tak jest, że jak ma być na tego typu imprezie alkohol, to wolę bez imprezy.A najgorze jest to, że Ty nie wystawiasz alkoholu, ale goście sobie przyniosą, bo oni chcą się napić :wściekła/y:.Dlatego roczek Oliwki to będzie szkoła przetrwania.
 
Do góry