reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny - kiedy, gdzie? zdjęcia ......

U nas jutro jest wielki dzień Oleńki - jej chrzest.
Pola zastanawiałam się czy nasz proboszcz nie będzie miał nic przeciwko sobocie bo w niedzielę jest chrzest parafialny, ale bez problemu.
 
reklama
To wszystko zależy od księdza i zwyczjów w parafii. U nas dzieci są chrzczone zazwyczaj w trakcie niedzielnej mszy św.,ale jeśli ktoś chce w inny dzień to nasz ksiądz nie robi problemów. Mati był chrzczony w święta 26 grudnia.Całą mszę i chrzest przespał:-) , poczuł dopiero polewanie wodą:-) i zaczął się wiercić,ale nie płakał. A w święta dlatego,że przyjeżdzali do nas teściowie i brat mojego męża który miał być chrzestnym, wiec najlepiej nam pasowało.
 
No u nas już po całej uroczystości. Chrzest tak jak pisałam odbyła się 13go stycznia. W kościele wszystko trwało niespełna pół godzinki, Ola spała i tak jak Mati BetiPK przebudziła się na moment przy polaniu główki.
A to kilka zdjęć z tego dnia:
1. Moment polania główki
2. Ola z mamą (ja w nowej fryzurce, tzn. dość je sobie skróciłam :-))
3 i 4. Oleńka w odświętnym stroju.
 

Załączniki

  • IMG_0505.JPG
    IMG_0505.JPG
    121,1 KB · Wyświetleń: 136
  • IMG_0570.JPG
    IMG_0570.JPG
    116,3 KB · Wyświetleń: 146
  • IMG_0582a.JPG
    IMG_0582a.JPG
    122,1 KB · Wyświetleń: 135
  • IMG_0610b.JPG
    IMG_0610b.JPG
    179,2 KB · Wyświetleń: 142
Dorota bardzo ładne zdjęcia. Olcia bardzo podobna do Ciebie...
jestem ciekawa ilu dzieciakom zmienił się już kolor oczek? bo Lila ma cały czas granatowe a my z Pawciem zielone...
mam pytanie do dziewczyn które chrzciły już swoje pociechy? może to dość niedyskretne pytanie ale tym, które sa w stanie się podzielić ze mną wiadomościami z góry dziękuję...: otóż, ile mniej więcej was wyniosło przyjęcie po chrzcinach...no i oczywiście ważne na ile osób...jestem ciekawa jaki wydatek mnie czeka na wiosne.../bez ubranka czy opłaty u księdza/
 
Oleńka śliczniutka i faktycznie bardzo podobna do mamusi:-) a jakie piękne ma ubranko:-)
ja niestety nie mam zdjęć z chrzcin bo teściu zapomniał wyłączyć aparatu i baterie sie rozładowały:wściekła/y:
 
Dziękuje dziewczyny, jestem pewna że każde dziecko tego dnia wygląda pięknie i wyjątkowo. :-)

anii
jeśli chodzi o wydatki z tą imprezą związane, to u nas wyniosły 2 tys. zł na 23 osoby (za jedzenie w restauracji prawie 1400 + ciasto i alkohol), do tego jak piszesz pozostałe koszty. Aha i moja krewna dodatkowo upiekła mi dwa torty (jako prezent dla Oli, pyszne były)
Byliśmy bardzo zadowoleni z tego lokalu, bo po pierwsze w domu nie ma na tyle miejsca, a po drugie komfort że ktoś ci poda gotowe jedzenie, pomyje i posprząta po całej imprezie.
 
dzieki, my zamierzamy robic w domu na ok 30 os. nie wiem jeszcze jak to wyjdzie i gdzie ci ludzie welda ale moj luby sie uparl. mało tego zalozylismy sie o to ile kasy wydamy. on uparcie twierdzi ze ok 1000zł a ja zenapewno ponad...
 
Ani mam nadzieje ze sie zalozylas wlasnie o temn tysiac.. ale poszalejesz pozniej na zakupach az pozazdroscic...:-D ;-)
 
reklama
Do góry